nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 100 m2

Podsedice, okres Litoměřice

1 270 000 Kč

celkem

Plánujete cestu z města a přemýšlíte o pořízení malého rodinného domku vhodného jak k bydlení, tak i jako chalupu? Jeden takový pro vás máme. Nachází se v obci Podsedice nedaleko Litoměřic. Dům se základní dispozicí 2+kk o velikosti 70 m2 se nachází na pozemku o rozloze 244 m2. Díky rozlehlému pozemku a také již vyřízenému stavebnímu povolení pro přestavbu půdy, je možné jeho dispozice zvětšit, a to až na 4+kk.

V domě jsou nová plastová okna a vchodové dveře. Objekt je vhodný k rekonstrukci, což znamená, že si jej můžete upravit zcela podle svých představ. Na pozemku se nachází další objekty vhodné k využití, a to včetně malého sklípku.

Nemovitost disponuje vlastní studnou s pitnou vodou. Veřejný vodovod a plyn jsou na hranici pozemku, elektřina je do domu zavedena. Vytápění domu je řešeno kamny na tuhá paliva, ohřev vody zajišťuje bojler.

Výhodou této nemovitosti jsou nízké provozní měsíční náklady.
Obec Podsedice se může pochlubit dobrou občanskou vybaveností. Najdete tu školu, školku, kompletní síť obchodů a služeb i restauraci. Nedaleké Litoměřice jsou vzdálené 18,5 km.
Pokud Vás nabídka tohoto rodinného domu zaujala, neváhejte a domluvte si se mnou schůzku. Ráda Vás touto nemovitostí provedu.

Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 254 000,- Kč a měsíční splátkou 4 116,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Celkem: 1 270 000 Kč
ID inzerátu: 7483498
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 165462
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Podsedice, okres Litoměřice
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Obytná plocha: 100 m2
Užitná plocha: 100 m2
Zastavěná plocha: 130 m2
Plocha pozemku: 244 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Přízemní

Kontakt na prodejce nemovitostí