nezadáno
ne

Prodej penzionu v Oleksovicích

Oleksovice, okres Znojmo

8 755 000 Kč

celkem , + provize RK

Budova Penzionu s restaurací je samostatně stojící jednopodlažní objekt s využitým podkrovím o zastavěné ploše 718m2. Součástí prodeje je mimo zastavěnou plochu pozemek o velikosti 12,7tis.m2, který umožní realizaci parkoviště, relaxační zóny, restaurační zahrádky, hřiště a pod.

Penzion se nachází v extravilánu obce Oleksovice, jeho vzdálenost od nejbližších objektů v obci Oleksovice je cca 850m, od frekventované komunikace I/53 spojující Pohořelice a Znojmo 350m. Penzion má přidělené číslo popisné.

Penzion má přibližně tvar obdélníku 43,7 x 20,2m. Konstrukčně je Penzion řešen jako podélný trojtrakt s kolmo navazujícím traktem uprostřed dispozice, přičemž střední trakt a pravý trakt z pohledu hlavního vstupu jsou stavebně dokončené a zkolaudované v roce 2013. Levý trakt o rozměrech 17,25 x 20,2m je v hrubé stavbě s kompletně dokončenou střechou a fasádou včetně výplní otvorů a střešních oken.

Obvodové a nosné zdivo Penzionu je z cihelných tvárnic, strop nad 1.NP keramický do ocelových I profilů. Střešní konstrukce je provedena jako šikmá krovová se spádem 40st. a taškou.

V 1.NP ( střední a pravý trakt) je recepce, kavárna s 24 místy, částečně zařízená kuchyně, hygienické místnosti, zázemí pro zaměstnance a technické místnosti. Levý trakt není dokončen, předpokládalo se využití pro restauraci v kombinaci se školící místností a pod.

V podkroví v pravém traktu je šest dvoulůžkových pokojů a dva apartmány, celkem 16 lůžek. Ve středním traktu místnost určená pro posilovnu, dosud bez vybavení, dále místnost pro uložení prádla. Levý trakt je stavebně nedokončen, předpokládá se využití totožné s dokončeným pravým traktem, tedy další 16 lůžek v šesti pokojích a dvou apartmánech. Celková kapacita by stoupla na 32 lůžek. V případě zájmu o navýšení ubytovací kapacity na tzv. autobus by bylo nutné využít místnost pro posilovnu a sklad prádla pro změnu účelu na ubytovací kapacitu.

Veškeré zařízení na fotodokumentaci je součástí prodeje.

Dokončená část Penzionu je plně funkční s výjimkou kuchyně, ubytovací provoz včetně kavárny může být zahájen okamžitě. Penzion má vlastní zdroj pitné vody z řádně zkolaudované studny, je napojen na nn, obé s dostatečnou kapacitou pro provoz zcela dokončeného Penzionu. Vytápění a ohřev TUV el. kotel společně se solárními panely umístěnými na střeše. Odpadní vody do septiku, dešťové vody vsak na vlastním pozemku.

Příjezd k Penzionu je po komunikaci ze zámkové dlažby, komunikace se u Penzionu rozšiřuje a umožňuje parkování několika osobních vozidel. Zpevněná plocha má rozměry cca 28x16m.

V blízkosti Penzionu v Oleksovicích je uměle vybudována vodní nádrž o ploše 72ha na říčce Skaličce. Slouží především pro vodní sporty, je rájem vodních lyžařů. Oleksovická mokřina a Oleksovické vřesoviště s řadou vzácných rostlin a živočichů, Znojemská vinařská cyklostezka, blízké město Znojmo a vyhlášená ovocnářská a vinařská oblast poskytuje nesčetné možnosti odpočinku či dobrodružství.

Námi nabízené nemovitosti jsou vyklizené a připravené k prodeji. Jejich vlastníkem je právnická osoba.

Celkem: 8 755 000 Kč
ID inzerátu: 7482004
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 17801
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Oleksovice, okres Znojmo
Kategorie: Komerční objekty
Energetický štítek: C
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Obytná plocha: 1430 m2
Užitná plocha: 1430 m2
Zastavěná plocha: 718 m2
Plocha pozemku: 12700 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Podlaží: přízemí
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Vícepatrový

Kontakt na prodejce nemovitostí