nezadáno
ne

Prodej chaty, 5937 m2

Dolní Kounice, okres Brno-venkov

2 100 000 Kč

celkem

Prodej chaty s parametry rodinného domu na pozemku o výměře 5937 m2 v Dolních Kounicích, lukrativní lokalitě Brno-venkov.Přibližná užitná plocha třípodlažního objektu před dokončením je 148 m2. Dům je postaven v mírném svahu, ze spodní části se tedy vstupuje do chladného sklepa s konstantní teplotou, z boční strany vede vstup do prvního nadzemního podlaží, které je zděné, a kde se kromě garážového prostoru (46 m2) pro minimálně dva automobily a zahradní techniku, nachází obytný vstupní prostor (28 m2) využitelný jako předsíň, vstupní hala, či posezení pro návštěvy.
Ve druhém nadzemním podlaží je třeba dokončit stavební úpravy, ale příčky z moderních dřevěných materiálů a ytongu, rozvody elektřiny, vody a odpadu v podlaze plánované koupelny a budoucí kuchyně jsou hotovy. Připravená dispozice 2. NP je 3+kk, přičemž z obývacího pokoje vede vchod na budoucí terasu se vstupem do horní části zahrady. V obývacím pokoji (43 m2) je dostatek prostoru nejen pro kuchyňský kout, ale i pro jídelní stůl a samozřejmě příjemné posezení u krbu. K tomu účelu je připraven komín, který obsahuje dva sopouchy, lze do něj tedy napojit i další topidlo na tuhá paliva například ze vstupní haly v 1. NP.
Z obývacího pokoje se vstupuje do dvou plánovaných ložnic, přičemž v té větší (14 m2) je výklenek pro šatnu, či vestavěné skříně. Druhá ložnice má výměru 11 m2. Objekt je zateplený včetně stropu, instalována je nová plechová střecha.
Dům se nachází zhruba v polovině obdélníkového pozemku (o šířce 25,5 m a délce 226 m), takže je příjemně od civilizace oddělen zelení. V horní části zahrady se nachází veliký skleník, zeleninové záhony, vinná réva a ovocné stromy. V dolní části je ovocný sad.
Vjezd na pozemek je opatřen kovovou bránou. Chata je opatřena evidenčním číslem, takže je vedena jako rekreační objekt s možností nahlášení trvalého pobytu a celoročního bydlení.
Město Dolní Kounice je od Brna vzdáleno přibližně 25 km, je zde kompletní občanská vybavenost a bohatý kulturní a společenský život.

Celkem: 2 100 000 Kč
ID inzerátu: 7481349
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Dolní Kounice, okres Brno-venkov
Kategorie: Chaty a chalupy
Podkategorie: Chaty
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 5937 m2
Užitná plocha: 148 m2
Zastavěná plocha: 80 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 3
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný

Kontakt na prodejce nemovitostí