nezadáno
ne

Prodej výrobních prostorů, 202 m2

Mimoň, Mimoň I, okres Česká Lípa

4 490 000 Kč

celkem , vč. RK

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje samostatný objekt k podnikání stojící na zahradě rodinného domu. Objekt byl v minulosti využíván pro truhlářskou výrobu. Jde o dvoupodlažní objekt (půdorys 202 m2). K objektu k patří RD s dispozicemi 6+1 ( užitná plocha RD 440 m2, není uvedena v ploše komerčního objektu). Dům je umístěn v zástavbě rodinných domů na pěkném a klidném místě nedaleko centra města Mimoň. Objekt nabízí budoucímu majiteli široké využití k podnikání např., jako šicí dílny, ateliéry, skladové prostory náhradních dílů, koberců apod. Dnes jsou často vyhledávané a oblíbené atypické prostory k bydlení a to je další možnost využití objektu, který toto po rekonstrukci jistě umožňuje.
V roce 1985 došlo v RD ke kompletní rekonstrukci, včetně rozvodů elektřiny, vody, odpadů, topení apod. V r. 1995 v podkroví proběhla realizace vybudování obytných prostor. V přízemí jsou dvě místnosti, které v minulosti sloužily jako kancelářské prostory firmy. V jedné je umístěn krb a dvě technické místnosti. V druhé se nachází kotel na tuhá paliva, který vytápí dům a dle potřeby i samostatný objekt k podnikání. Ve 2. NP domu je kuchyň propojena s obývacím pokojem. Z předsíně projdeme dveřmi do pokoje, za kterým se nachází pokoj druhý. Z předsíně pak vstoupíme do samostatné koupelny a WC, za kterým je umístěna komora s úložným prostorem. Dále vystoupáme po dřevěném masivním schodišti do podkroví, kde jsou dva pokoje a velká prostorná půda.
Na zahradě domu stojí pěkná pergola a krb. Na konci zahrady se nachází skleník, který vyžaduje opravu.
Prodávané nemovitosti jsou vzláště vhodné pro podnikatele, kteří vyhledávají bydlení a podnikání na jednom místě. Prodávají se oba objekty jako celek, bez možnosti rozdělení prodeje, každého objektu samostatně.
Neváhejte a zavolejte. Ráda Vás objekty nezávazně provedu a nabídku upřesním. Hypotéku zajistím. Ev. číslo: 624977.

Celkem: 4 490 000 Kč
ID inzerátu: 7479640
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 624977
Stát: Česká republika
Kraj: Liberecký
Lokalita: Mimoň, Mimoň I, okres Česká Lípa
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Výrobní
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 202 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Sklep: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí