nezadáno
ne

Prodej chaty, 721 m2

U Radnice, Hrob, okres Teplice

590 000 Kč

celkem , + 4% daň z nabytí

Téměř na samotě u lesa, ve městě Hrob na úpatí Krušných hor, za potokem Bouřlivcem, se nachází pár zahrad s chatami k odpočinku. Jednu takovou máte možnost si nyní pořídit.

Ve výhradním zastoupení klienta Vám nabízím možnost převodu do osobního vlastnictví zahradu o velikosti 721 m2, na které se nachází nádherná chata.
Udržovaná zahrada má dva vstupy a možnost parkování na vlastním pozemku. Na zahradu je přivedena pitná voda z řádu a samospádem užitková voda z blízkého potoka. Na zahradě je řada vzrostlých ovocných a okrasných stromů, v horní části pozemku stojí kryté stání na automobil a menší karavan pro přespání návštěv.

Chata disponuje jednou větší místností a prostornou terasou. Elektrická energie je řešena solárním panelem s akumulací do autobaterií. Chata je kompletně vybavená, včetně kuchyňské linky, lednice na propan-butan, vařičem, televizí s anténou a kusovým nábytkem. Jsou zde šikovně vyřešené úložné prostory i s malým sklípkem a půdou na ukládání věcí. V chladnějším období je možnost přitápět v kamnech. V ceně prodeje je veškeré ruční motorové nářadí (sekačka, nůžky na plot, pila, atd) a solární sprcha se zásobníkem. Toaleta je řešena vlastním suchým záchodem.

Zavolejte mi a domluvíme se na prohlídce.

Celkem: 590 000 Kč
ID inzerátu: 7478889
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Rezervace
Číslo zakázky: 4129/2918
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: U Radnice, Hrob, okres Teplice
Kategorie: Chaty a chalupy
Podkategorie: Chaty
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 721 m2
Obytná plocha: 17 m2
Užitná plocha: 17 m2
Zastavěná plocha: 18 m2
Plocha pozemku: 721 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: dřevostavba
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Jednopatrový
Dostupnost pozemku:
Terasa: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí