nezadáno
ne

Pronájem obchodních prostorů, 68 m2

tř. Budovatelů, Most, okres Most

10 000 Kč

měsíčně , + elektřina

Zprostředkujeme Vám pronájem obchodních prostor v centru města Most. Dovolujeme si Vám exkluzivně nabídnout pronájem přízemních nebytových prostor v centru města. Celkově se jedná o příjemný, prakticky řešený prostor s velice dobrým dispozičním provedením:
- hlavní místnost v jejíž zadní části zůstává šikovně řešená kuchyňka
s barem, zázemí prostoru,
- vedlejší místnost, která může sloužit např. jako salónek / zázemí pro,
personál / skladovací místnost
- sociální zázemí kde je společná předchodbička s umývadlem + oddělené WC
dámy /páni / personál
- technická místnost

Součástí pronájmu je veškeré vybavení (viz. fotografie) včetně příslušenství baru a nové lednice. Objekt je možno využít k různorodým účelům - kavárna, internetová kavárna, fitness, obchod, sklad, bistro, kosmetický salón, kadeřnictví, kanceláře, vinný sklípek, bar a jiné.
(Výhledově by zde mohla být vhodná restaurace, nebo jídelna, vzhledem k možnosti rozšíření objektu o dalších cca 100 m2 sousedních prostor, ve kterých dříve byla úspěšně provozována závodní kuchyně - nyní již několik let mimo provoz, nutnost úprav).
V celém prostoru jsou nové rozvody pro zabezpečovací zařízení s možností zapojení třech samostatných kamer (připraveno tak, aby jedna mohla být umístěna hned nad vstupními dveřmi, druhá monitorovala celou plochu prostoru a třetí snímala oblast baru). Cena nájemného zahrnuje vytápění ústředním topením + spotřebu teplé a studené vody. Elektřina se rozpočítává samostatně cca 1x za dva měsíce na základě skutečné spotřeby naměřené vlastním podružným elektroměrem. Zůstává dřevěné obložení stěn i radiátorů, odvětrávací systém, stropnice s bodovými světly, všude jsou nové rozvody elektřiny, zavedeny datové rozvody a TV. Vstupní dveře i všechna okna jsou zvenčí chráněna silnými mřížemi, výhodou je také bezproblémové parkování přímo před objektem a kompletní občanská vybavenost s výbornou dopravní dostupností v těsném dosahu. Nutno uhradit kauci ve výši 19.000,- Kč, volný ihned k pronájmu.

Celkem: 10 000 Kč
Poznámka k ceně: + elektřina
ID inzerátu: 7476336
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: tř. Budovatelů, Most, okres Most
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Obchodní
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 68 m2
Užitná plocha: 60 m2
Zastavěná plocha: 8 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 6
Zařízení: zařízeno

Kontakt na prodejce nemovitostí