nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 440 m2

Mimoň, Mimoň I, okres Česká Lípa

4 490 000 Kč

celkem

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej RD s dispozicemi 6+1 se samostatným objektem k podnikání. Dům je umístěn v zástavbě rodinných domů na pěkném a klidném místě nedaleko centra města Mimoň.
V roce 1985 došlo ke kompletní rekonstrukci domu, vč. rozvodů (elektřina. voda, odpady, topení, apod.). V r. 1995 v podkroví proběhla realizace vybudování obytných prostor. V přízemí jsou dvě místnosti, které v minulosti sloužily jako kancelářské prostory firmy (v jedné je umístěn krb) a dvě technické místnosti. V jedné je umístěn kotel na tuhá paliva, který vytápí dům a podle potřeby i samostatný objekt k podnikání. Ve 2. NP domu je kuchyň propojena s obývákem. Z předsíně je vstup do pokoje, za ním se nachází druhý pokoj. Z předsíně pak vstoupíme do samostatné koupelny a WC, za kterým je umístěna komora s úložným prostorem. Z předsíně po dřevěném masivním schodišti vyjdeme do podkroví kde jsou dva pokoje a velká a prostorná půda.

Na zahradě samostatně stojí objekt, který byl v minulosti využíván pro truhlářskou výrobu. Jde o dvoupodlažní objekt (půdorys 202 m2 - tato plocha není uvedena u plochy RD). Na zahradě domu je pěkná pergola a krb. Na konci zahrady stojí skleník, který vyžaduje opravu.
Objekt nabízí budoucímu majiteli široké využití. Prostory nabízejí další možnosti využití k podnikání: jako šicí dílny, ateliéry, skladové prostory náhradních dílů, koberců apod.
Dnes jsou také často vyhledávané a oblíbené atypické prostory na bydlení a to tento objekt po rekonstrukci umožňuje. Prodávané nemovitosti jsou vzláště vhodné pro podnikatele, kteří vyhledávají bydlení a podnikání na jednom místě. Prodávají se oba objekty jako celek, bez možnosti rozdělení prodeje, každého objektu samostatně.
Neváhejte a zavolejte ráda Vás objekty nezávazně provedu a nabídku upřesním. Hypotéku zajistím. Ev. číslo: 624745.

Celkem: 4 490 000 Kč
ID inzerátu: 7474758
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 624745
Stát: Česká republika
Kraj: Liberecký
Lokalita: Mimoň, Mimoň I, okres Česká Lípa
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 440 m2
Užitná plocha: 440 m2
Zastavěná plocha: 131 m2
Plocha pozemku: 645 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: smíšený
Zařízení: částečně zařízeno
Umístění objektu: Řadový
Počet bytů: 1
Sklep: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí