nezadáno
ne

Prodej vily, 5351 m2

Rýmařov, Ondřejov, okres Bruntál

1 575 000 Kč

celkem

Hledáte vysněné místo k bydlení a domov pro svou rodinu? Toužíte mít velkou zahradu nebo hospodařit nebo jen hledáte klid uprostřed přírody?Ve výhradním zastoupení vám nabízíme samostatně stojící rodinný dům, který se nachází na okraji obce Ondřejov u Rýmařova (1 km), s nádhernými výhledy na okolní krajinu Jeseníků a je připravený k rekonstrukci.

Obec Ondřejov leží na úpatí Nízkého Jeseníku v nadmořské výšce 600 m, 23 km od Uničova, 21 km od Bruntálu a je dobře dostupná z hlavního tahu Olomouc – Rýmařov. Je také vynikajícím výchozím bodem pro výlety do okolí (vše do 20 km): lyžařské areály Karlov, Praděd, běžkařské trasy na Skřítku, Slezská Harta, hrad Slovinec, zřícenina Rabštejn, Rešovské vodopády a další.

Rodinný dům o zastavěné ploše 205 m2 s celkovou plochou pozemku 5351 m2 dýchá atmosférou dávných příběhů a může nabídnout bydlení velké rodině nebo i dvěma rodinám, případně lze bydlet a část pronajímat. Vstupní chodba s původním dřevěným schodištěm nabízí v levé i pravé části dispozici 2x 1+1 (vždy kuchyň + pokoj), v patře je 1 pokoj a půdní prostor s možností dobudování dalších 2-3 pokojů. V jednotlivých pokojích jsou kamna na tuhá paliva, pro plnohodnotné bydlení je třeba vybudovat ústřední topení a koupelnu (je pouze suché WC). K dispozici vlastní kopaná studna, ale lze připojit obecní vodu (na hranici pozemku), jímka, do domu přivedena elektrická energie. V suterénu domu je kamenný sklípek, kde uchováte úrodu ze zahrady až do jara. V zadní části jsou pak chlévy – slouží i pro uložení uhlí apod.

Tato poctivá cihlová stavba na kamenných základech je v dobrém stavu a je suchá, okna dřevěná kastlová + částečně plastová, střecha eternitová ze 70.-tých let.
Parkování na pozemku, vjezd ze dvou stran. Na pozemku se dále nachází velká stodola a dílna/garáž.

Neváhejte a zavolejte si včas o prohlídku a staňte se novými majiteli této nemovitosti! Ráda Vás provedu.

Celkem: 1 575 000 Kč
ID inzerátu: 7472535
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Rýmařov, Ondřejov, okres Bruntál
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 5351 m2
Užitná plocha: 150 m2
Zastavěná plocha: 827 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný

Kontakt na prodejce nemovitostí