nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 820 m2

Dolní Tošanovice, okres Frýdek-Místek

697 000 Kč

celkem

Hledáte stavební pozemek s výhledem na hory, avšak s rychlým přístupem do města? Exkluzivně zajišťujeme prodej stavebního pozemku s vyřízeným povolením k výstavbě rodinného domu či chaty v podhorské oblasti obce Dolních Tošanovic, malé obce ležící kousek od Žermanické přehrady ve zvlněné těšínské pahorkatině nedaleko severních výběžků Moravskoslezských Beskyd.
Součástí nabízeného stavebního pozemku je i parcela se zátiším ( stromoví), kterou lze po úpravě využívat jako zajímavou zahradu.
Díky souhlasu obce se zastavěním pozemku, komlpetnímu zasíťování (eletřina, plyn, voda, internet) ušetříte nejen značnou část finančních prostředků, ale hlavně času a peripetií při vyřizování „ stavebního kolečka“. Můžete tedy rovnou začít plánovat a projektovat či už hledat vhodnou stavební firmu. Vodovod je obecní s vysokou kvalitou, cena za 1 m3 činí pouze 27 ,-Kč. Kanalizace je řešena možností vlastní ČOV s vypouštěním do vodního toku ( strouha) na základě hydrogeologického průzkumu. Jak je již výše zmíněno, vše na základě povolení k výstavbě vydaného stavebním úřadem Hnojník ( stavba povolena do 150 m2).
Novému majiteli pozemku budou k dispozici všechna potřebná povolení.
Přístup k pozemku je zajištěn buď ze soukromého pozemku nebo obecní komunikace, vše podloženo, čímž není omezení v situování stavby.
Lokalita také vyniká velmi dobrou dostupností - po hlavním komunikačním tahu silnice I/48 do okresního města Frýdku-Místku pouhých 10 min., popř. Třince, Českého Těšína.
Aktivní i pasivní sportovní vyžití pro občany a návštěvníky obce nabízí místní sportovní areál, kde se každoročně koná řada společenských akcí, jejichž atraktivita i účast výrazně překračuje hranice obce. Okolí obce je v současnosti zpřístupněno řadou pěších tras, cyklostezek a hipostezek.
V obci je klasická občanská vybavenost a dění zajišťují společenské akce.
Výstavbu vašeho domečku vám pomůžeme i zafinancovat prostřednictvím našeho hypotéčního a finančního makléře, což díky této spolupráci urychlíme celý proces prodeje ke spokojenosti všech stran.
Výměra pozemku je 820 m2 a jeho prodejní cena činí 697 000 ,-Kč (850,-Kč/m2) včetně výkonu služeb realitní kanceláře a advokátního servisu.
Odkaz pro přesné umístění na mapě: https://mapy.cz/s/3sx1o

Celkem: 697 000 Kč
ID inzerátu: 7471470
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 050N050040
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Dolní Tošanovice, okres Frýdek-Místek
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Vlastnictví: osobní
Plocha: 820 m2
Plocha pozemku: 820 m2
Druh kontraktu: výhradní
Dostupnost pozemku: z veřejné komunikace
Voda: ano
Internet: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí