nezadáno
ne

Prodej komerčního objektu ve Vendryni, komerční objekt Vendryně

Vendryně, okres Frýdek-Místek

2 999 000 Kč

celkem

Nabízíme Vám na prodej komerční objekt k všestrannému využití v centru podhorské obce Vendryně.Částečně podsklepená stavba je provozována jako restaurace s prostornou, zastřešenou terasou, a dětským koutkem. V budově je bar s výčepem, krb, kulečník, ping pong,další sály na pořádaní větších oslav, WC pro pány a dámy,kuchyňka,čtyři sklady,rampa. Restaurace má kapacitou 100 míst. Svou polohou je ideálním místem pro turisty. Zavedená restaurace pořádá různé akce. oslavy, a tím je zabezpečen ziskový provoz.
Tuto nemovitost lze využít k dalším komerčním účelům,např. objekt lze zvednout o další patro, a tím využít další prostory na postavení bytových jednotek,nebo k dalším účelům,sídlo firmy,penzion,ubytování,apod.
Uvedením energetické třídy G plníme zákonnou povinnost dle zákona o hospodaření energií, průkaz k předmětné nemovitosti je v současnosti zpracováván.
Financování zajistíme vlastním hypotečním centrem - s možností financovat u všech bank a stavebních spořitelen v ČR. Úrokové sazby od 2,29%.

Celkem: 2 999 000 Kč
ID inzerátu: 7471308
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Vendryně, okres Frýdek-Místek
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Ostatní
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 498 m2
Užitná plocha: 200 m2
Zastavěná plocha: 377 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný

Kontakt na prodejce nemovitostí