nezadáno
ne

Prodej ubytovny, 150 m2

Vráž, Stará Vráž, okres Písek

Inzerát je starší než 6 měsíců!

neuvedena

Cena na vyžádání u RK

Nabízíme k prodeji bývalou zemědělskou usedlost (ranč) s ubytováním a restaurací s celoročním provozem. Nemovitost je na velice lukrativním místě v jihočeské obci Vráž u Písku . Je vhodná pro investory z oblasti agroturistiky či podobného oboru podnikání nebo po přestavbě jako rehabilitační a ozdravné centrum.
Obec Vráž leží v romantickém prostředí lesnaté krajiny v údolí řeky Otavy, nedaleko okresního města Písek . Zde se nachází Lázeňský komplex, který sídlí v prostorách Vrážského novogotického zámečku, který byl v letech 1932 – 1936 přestavěn a ke kterému byly přistavěny lázeňské budovy. V roce 1936 zde bylo otevřeno nové ozdravné sanatorium. Lázně Vráž se pyšní zámeckou atmosférou a rozmanitou nabídkou léčebných, relaxačních i zkrášlujících procedur.
Usedlost má veliký potenciál: uzavřený dvůr s domkem ( 2 místnosti 30 m2 ) s připravenou půdní vestavbou se záklopy k vybudování až čtyř apartmánů, stylová restaurace s klenbami 100m2 a zařízená kuchyně se sociály s celoročním provozem . Letní restaurace s parketem a kuchyní nabízí možnost pořádání rodinných a společenských akcí, oslav a rautů. V objektu se nachází velké stáje pro koně, sklady, garáže a velká stodola . Na nemovitost navazují okolní pozemky o rozloze 5520m2. Usedlost navštěvuje jistá a stálá klientela i s řad VIP klientů. Objekt je svou polohou , lesnatou krajinou , nedalekými lázněmi a blízkostí Orlické přehrady jedinečný

Celkem: 0 Kč
ID inzerátu: 7459805
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Vráž, Stará Vráž, okres Písek
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Ubytování
Energetický štítek: F
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Obytná plocha: 150 m2
Užitná plocha: 150 m2
Zastavěná plocha: 1440 m2
Plocha pozemku: 5520 m2
Typ budovy: smíšený
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Typ domu: Přízemní
Voda: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí