nezadáno
ne

Prodej bytu 1+1, 41 m2

Střední novosadská, Olomouc, Nové Sady, okres Olomouc

není k dispozici

2 590 000 Kč

celkem

V novém projektu Zahrady Novosadská v bytovém domě blok A ke koupi byt 1+1 (A 3.3) o výměře 41 m² s balkonem 11,5 m² ve 3. nadzemním podlaží. Jedná se o bytový dům s celkem 4 nadzemními podlažími. Samozřejmostí je možnost dokoupení parkovacích stání nebo komor. Zahájení výstavby na podzim 2018, předpokládaný termín kolaudace v březnu 2020.
Rezidence Zahrady Novosadská vám nabídnou 120 výborně řešených bytů 1+kk – 4+kk se zahradou, balkonem nebo terasou. Výstavba bude zahrnovat šest samostatně stojících domů obklopených zelenými dvory. Lokalita těchto solitérních rezidencí je ohraničená ulicí Střední novosadská a řekou Moravou, jen 5 minut jízdy od centra Olomouce. Projekt počítá i s moderními ekologickými prvky, jakými jsou například solární panely na výhřev vody a nabíjecí stanice pro elektromobily. Rezidence nabízí nový veřejný prostor v podobě vnitřního dvora.
Bezprostřední okolí je tvořeno řadovou zástavbou vesnického charakteru. Východní hranu pozemku lemuje přírodě blízké prostředí - řeka Morava, kolem které bylo postaveno protipovodňové opatření.
Můžete si navrhnout dispoziční řešení a interiér vybraného bytu přímo na míru. Pomůžeme Vám s vyhledáním nejvýhodnějšího financování prostřednictvím našeho hypotečního centra.

Celkem: 2 590 000 Kč
ID inzerátu: 7452045
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: LUbt7901
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Střední novosadská, Olomouc, Nové Sady, okres Olomouc
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 1+1
Energetický štítek: A
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 41 m2
Obytná plocha: 41 m2
Užitná plocha: 41 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Podlaží: 2. podlaží
Zařízení: nezařízeno
Výtah: ano
Balkon: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí