nezadáno
ne

Prodej obchodních prostorů, 59 m2

Fanderlíkova, Prostějov, okres Prostějov

není k dispozici

1 568 160 Kč

celkem

Dachi prodejce developer vám jako výhradní prodejce projektu Rezidence Florián Vám nabízí komerční prostor o výměře 59,4 m2. Tyto prostory se nachází v přízemí nově vzniklého bytového domu v centru města na ulici Fanderlíkova. Sestává se z 1 místnosti, šatny, předsíně, úklidové místnosti a WC.
Projekt zahrnuje výstavbu bytového domu v areálu bývalého pivovaru (později knoflíkárny KORNOLITH) v Prostějově. Bytový dům má 5NP a 1PP. V 1. NP a v části 1.PP vzniklo 6 nebytových/komerčních prostor (celkem 700 m2). Dále je v 1.PP umístěno 32 sklepních kójí a 16 krytých parkovacích stání. Ve 2 až 5NP je umístěno celkově 32 bytových jednotek. Kolaudace stavby: 9/2012.
Exteriér i interiér objektu je řešen tak, aby byl částečně zachován vzhled původního průmyslového objektu, avšak architektonické a technické zpracování vychází z moderních prvků a technologií.
Lokalita: Objekt se nachází na Fanderlíkově ulici v bezprostřední blízkosti centra Prostějova, nedaleko říčky Hloučely a 300m od zámku Prostějov v dosahu všech sociálních i kulturních služeb. V přímém dosahu mateřská i základní škola a také základní umělecká škola.
Zjistíme pro Vás financování této nemovitosti s kompletním servisem.

Celkem: 1 568 160 Kč
ID inzerátu: 7451880
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: FLOR-5243716
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Fanderlíkova, Prostějov, okres Prostějov
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Obchodní
Energetický štítek: C
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 59 m2
Užitná plocha: 59 m2
Druh kontraktu: výhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 4
Podlaží: přízemí
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí