nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 311 m2

Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem

1 580 000 Kč

celkem , + 1% provize

Nabízíme k prodeji pozemek s mobilním domkem ihned k ubytování v pěkném relaxačním prostředí v přírodě s možností perfektního rybaření v krásném prostředí dolního toku Labe, Církvice, okres Ústí nad Labem. Možné je i ukotvení člunu (nedaleko se nachází půjčovna člunů). Na pozemku jsou zajištěné sítě pitná voda, elektřina, odpadní tříkomorový septik.
Parcela o výměru 311m2, s základem pro přístavní molo. Plnohodnotně zařízený domek k bydlení: s možností 4 lůžek; okna jsou zajištěná síťkam i proti hmyzu; zařízená terasa na posezení s dřevěným zastřešením, s podsvícením; venkovní gril.
Sociální zařízení: oddělená sprcha; umyvadlo; záchod; el. bojler; malá kuchyňská linka; lednička s mrazákem; el. plotna; mikrovlnná trouba; úložné skříně; přímotopy. Možné celoroční využití. Příjezd na pozemek je zajištěn přes soukromou bránu na ovládání. V samotné obci se nachází základní občanská vybavenost, obchůdky, restaurace. Je zde klid i možnost provozování vodních sportů, rybaření, cykloturistiky, pěší turistiky. V okolí je mnoho krásných míst na výlety. Mobilní domek je součástí prodeje nemovitosti. Prodejní cena: dle domluvy

Celkem: 1 580 000 Kč
ID inzerátu: 7450651
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: RS305291
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Ústí nad Labem, okres Ústí nad Labem
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 311 m2
Plocha pozemku: 311 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Zařízení: nezařízeno
Typ domu: Přízemní
Dostupnost pozemku:

Kontakt na prodejce nemovitostí