nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 2190 m2

Hředle, okres Beroun

3 285 000 Kč

celkem

Dovoluji si nabídnout k prodeji stavební pozemek o velikosti 2190 m2 v obci Hředle u Zdic.
Žádost o vydání stavebního povolení na stavbu rodinného domu byla podána a je v současné době ve schvalovacím řízení. V roce 2019 by mělo být schváleno povolení ke stavbě. Na pozemku je zavedena elektřina a obecní vodovod. Plyn ani kanalizace v obci nejsou k dispozici.
Na pozemku je již částečně založená okrasná zahrada navazující na plánovaný koncept rodinného domu. Osázeny jsou také mladé ovocné dřeviny vždy v několika odrůdách (jabloň, hrušeň, třešeň, višeň, meruňka, broskev, borůvky, maliny, ostružiny, rybízy, angrešty), samostatná užitková zahrada je oddělena v zadní části pozemku živým plotem. Na pozemku je také vybudovaný klasický kamenný sklípek zasypaný zeminou a osázený rostlinami, a také zastřešený zahradní krb s posezením.
Dále majitelé ponechají na pozemku dva zahradní domky, které mohou sloužit pro zahradní nářadí a stroje.
V současné době se na pozemku nachází také mobilní dům, který je možné za úplatu ponechat novým majitelům, jinak bude samozřejmě z pozemku odstraněn.
Obec Hředle je vzdálena 35 km západně od Prahy po dálnici D5 směrem na Beroun a Plzeň. Samotná obec je vzdálena 3,5 km od sjezdu 28 a nachází se v jižní části Chráněné krajinné oblasti Křivoklátsko.
V obci se nachází pouze obchod s potravinami, jinak jsou veškeré služby k dispozici v nedalekých Zdicích, kde jsou školy, školky, lékař, pošta apod.

Celkem: 3 285 000 Kč
ID inzerátu: 7450027
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 218-N02514
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Hředle, okres Beroun
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 2190 m2
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí