nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 1032 m2

Nemotice, okres Vyškov

516 000 Kč

celkem , (500 Kč/m2)

Nabízíme prodej pěkného, rovinatého, slunného pozemku v obci Nemotice, okr. Vyškov. Pozemek se nachází v okrajové části obce, mimo hlavní silnici a dle územního plánu obce je pozemek určen hlavním využitím pro stavbu rodinného domu a z části pro sad/drobnou držbu/zahradu.

Na další využití je pozemek určen pro - drobné řemeslné a výrobní činnosti a podnikatelské činnosti. Parkování a odstavování nákladních aut a autobusů.

Pozemek je oplocený ve tvaru obdélníku, má šíři 10,4 m a délku ca 100 m. Celková plošná výměra pozemku je 1032 m2. K přední hranici pozemku vede komunikace. Zadní část pozemku je ohraničena říčkou Kyjovkou.

IS jsou k dispozici na hranici pozemku. Pro kanalizaci je na pozemku nutno zbudovat septik.

Obec Nemotice se rozkládá mezi nížinou Jihomoravskou a úrodnou Hanou na okraji chráněného území přírodního parku Ždánický les, v nadmořské výšce 268 m. V okolí obce se rozprostírají pole a malebné lesy.

Nemotice jsou vzdáleny od města Bučovice 9 km, 33 km od města Uh. Hradiště a 40 km od města Brna. Obec Nemotice je začleněna do IDS JMK. V obci jsou dvě zastávky autobusu a železniční zastávka.

Pokud máte zájem o podrobnější informace nebo o prohlídku, kontaktujte mě, prosím, pomocí uvedených kontaktních údajů.

Celkem: 516 000 Kč
ID inzerátu: 7450011
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Nemotice, okres Vyškov
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 1032 m2

Kontakt na prodejce nemovitostí