nezadáno
ne

Prodej vily, 138 m2

Cukrovarská, Praha, Čakovice

7 850 000 Kč

celkem

Představujeme vám nový projekt – výstavbu dvou řadových rodinných domů. Vážným zájemcům nabízíme výraznou slevu při rychlém jednaní a zároveň upozorňujeme, že neplatí daň z nabytí ve výši 4%.
Nabízený řadový rodinný dům je o velikosti 4+kk 111 m2 + terasa 14 m2 + sklep 13 m2 a je vedeny pod č.2.Dům má terasu, ze který vejdete přímo do útulné zahrádky. K domu náleží 2 parkovací stání.
Čakovice vás příjemně překvapí svou výbornou dopravní dostupností, jednoduchostí a rychlostí spojení s centrem města. Doba jízdy vlakem z Čakovického nádraží na hlavní nádraží v Praze činí pouhých 22 minut! Autobus (140, 158) vás během pár minut dopraví ke stanici metra „C“ Letňany.
Náš projekt je situován do bývalého sídla ředitele čakovického cukrovaru. Kvalitní architektura přelomu 19. a 20. století tak dostane, díky citlivému přístupu našich architektů, veškeré výhody a výdobytky, ať už se použitých materiálů nebo metod týče, století současného. Samotné dispozice jsou řešeny tak, aby poskytovaly obyvatelům co největší pohodlí a užitek. Pokud však máte vlastní představy a rozhodnete se ke koupi bytu ve chvíli, kdy ještě nebudou zcela dokončeny nebo zkolaudovány (předpokládaný termín kolaudace je červenec 2019), umožníme vám, abyste mohli sami zasahovat (po konzultaci s architektem) např. do umístění nenosných příček, sociálních zařízení, zásuvek el. energie atd.
V okolí je veškerá občanská vybavenost – školky, školy, zdravotnická zařízení, úřady, sportoviště, dětská hřiště, obchody a restaurace jsou k dosažení pěšky nebo opravdu krátkou jízdu autem či MHD.
Pro komunikaci s naší zákaznickou linkou použijte číslo zakázky 262

Celkem: 7 850 000 Kč
ID inzerátu: 7436849
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Cukrovarská, Praha, Čakovice
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Obytná plocha: 138 m2
Plocha pozemku: 199 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: zařízeno
Dostupnost pozemku: MHD, Příměstská doprava, Auto, Vlak
Rok rekonstrukce: 2019
Terasa: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Telefon: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí