nezadáno
ne

Prodej bytu, 274 m2

Stoliční, Děčín, Děčín II-Nové Město, okres Děčín

102 000 000 Kč

celkem

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje luxusního mezonetového bytu s krásným výhledem v Děčíně II - Nové Město.
Snili jste někdy o bydlení, kde prostor překonává veškeré hranice Vaší představivosti? Domov, kde se spojuje čistý skandinávský design, elegance, francouzský styl a zcela unikátní projekt, který nemá obdoby ?
274 m2 plochy s průměrnou výškou 4 metry, kde každý centimetr krychlový byl detailně promyšlen a zpracován. To znamená přes 1 miliardu myšlenek. Tým designerů, autodesk specialistů, řemeslníků a projektantů převáděl tyto miliardy myšlenek do reality přes 5 let.

Luxus a prostor Vás obklopí na každém kroku. Kombinace materiálů – skla, kamene a dřeva je fascinující. Preciznost prací je dokonalá. Všechny prvky Horizon Apartmentu byly dělány na míru.
Luxusní Penthouse je situován na jednom z nekrásnějších míst v České Republice. Skutečný domov, kde hvězdy jsou na dosah ruky. Apartment je situován na všechny světové strany. 56 střešních oken, z nichž každé může být samostatně dálkově ovládané, Vám dává neomezené možnosti světelných kombinací.

Při výhledu z terasy máte pocit, že měsíc je na dosah. Z oken vedoucích severovýchodním směrem se dotýkáte borovic, které jsou již součástí národního parku České Švýcarsko. Při pohledu na město slyšíte ruch města a přesto je Horizon Apartment vzdálen jen 15 minut chůze. Od školy 5 minut chůze od stadionu 5 minut chůze. Můžete projet Londýn, Dubai, New York, ale scenérii zapadajícího slunce nad českým středohořím si zamilujete na první pohled.
V současné době není podobný projekt v této lokalitě v přípravě.
Projekt Horizont Apartment je koncipován jako zcela komplexní řešení bydlení. Jedná se o plně zařízený penthouse, s ročním room cleaning servisem. V ceně je vše, co si můžete k životu bez hranic představit. Od nejdetailnějšího vybavení jako ručníky, mýdla, čistící prostředky, řezané květiny, povlečení.
Nemusíte udělat vůbec nic. Jen překročit horizont událostí. Součástí ceny je i zcela nový SUV Land Rover Discovery 5 HDSE, kolo Scott, Scoter Apache 125 pro letní pohyb po městě, platební start up karta 2 miliony korun (USD 100 000). Více na horizonapartment.cz Ev. číslo: 623781.

Celkem: 102 000 000 Kč
ID inzerátu: 7436001
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 623781
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Stoliční, Děčín, Děčín II-Nové Město, okres Děčín
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 5+kk a větší
Energetický štítek: C
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 274 m2
Typ budovy: cihlový
Podlaží: 5. podlaží
Zařízení: zařízeno
Terasa: ano
Sklep: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí