nezadáno
ne

Pronájem bytu 2+kk, 79 m2

Milevská, Praha, Krč, Praha 4

45 000 Kč

měsíčně

Nabízíme Vám na pronájem byt v unikátním projektu - mrakodrapu V TOWER, Prague, představující zcela novou úroveň luxusního bydlení. Perfektně dispozičně řešený byt 2+kk s výhledy na PRAŽSKÝ HRAD a do parku Kavčí hory. Výměra činí 79,8 m2 + 2 terasy (celkem 9,9 m2). Situovaný ve 13. nadzemním podlaží novostavby, zkolaudované v roce 2018.

Byt se skládá z ložnice ložnice, prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, koupelny (sprcha, bidet, wc), další samostatné toalety, šatny, 2 teras (3,5 a 6,4 m2), technické komory a vstupní haly. K bytu náleží 1 podzemní garážové stání a sklepní kóje (4,8 m2). Byt rovněž nabízí dostatek úložných prostor a je kompletně vybaven vestavěnými skříněmi, šatnou, kuchyňskou linkou se spotřebiči, pračkou a sušičkou. Dřevěné podlahy v obývacím pokoji s kuchyní a na chodbách, v ložnici koberec, koupelny carrarský mramor. Nemovitost je k dispozici ihned. Byt je možné zařidit nábytkem za vyšší nájemné.

V přízemí domu je umístěna recepce nabízející služby concierge a zajišťující Vaše maximální bezpečí i pohodlí. Ve třetím nadzemním podlaží se nachází klubové patro nabízející privátní bazén, vířivku, saunu, parní saunu, fitness a další prostory určené pro relaxaci, obchodní schůzky i Vaše děti. V domě navíc naleznete privátní kino, golfový trenažer, rychlonabíjecí stanice pro elektromobily, místnost na mytí kol i domácích mazlíčků.

V TOWER, Prague je domov se službami pro ty nejnáročnější klienty.

Měsíční poplatky činí 7.582,- Kč + elektřina.

The apartment consists of bedroom, a spacious living room with a kitchenette, bathroom (shower, bidet, toilet), another extra toilet, 2 terraces (in total 9,9 m2), chamber, dressing room and entrance hall. The apartment has 1 spacious underground garage space and a storage room (4,8 sqm). The apartment also offers plenty of storage space and is equipped with built-in wardrobes, dressing room, kitchen with appliances, washing machine and dryer. Wooden floors in the living room with kitchen and corridors, carpeted bedrooms, marble bathrooms. Available immediately. The apartment is possible to rent also with a furniture in case of a higher monthly rent.

Concierge desk, ensuring your maximum safety and comfort. On the 3rd floor is a "club" offering a private pool, whirlpool, sauna, steam sauna, fitness and other spaces for relaxation, business meetings and your children. In addition, you will find a private cinema, a golf simulator, a fast-charging station for electromobiles, a bicycle and pet room.

TOWER, Prague is home for the most demanding clients.

Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N81466.

Celkem: 45 000 Kč
ID inzerátu: 7434975
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N81466
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Milevská, Praha, Krč, Praha 4
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: 2+kk
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 79 m2
Užitná plocha: 90 m2
Typ budovy: skelet
Počet nadzemních podlaží: 30
Podlaží: 13. podlaží
Terasa: ano
Sklep: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí