nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 447 m2

Dobrovského, Mariánské Lázně, Úšovice, okres Cheb

59 800 000 Kč

celkem , včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu, cena bez daně z nabytí

Nabízíme k prodeji luxusní a unikátní vilu Kalifornie v Mariánských Lázních. Tato neoklasická vila byla postavena v roce 1925 a nachází se v hlavním parku Mariánských Lázní. Vila prošla v roce 2011 citlivou rekonstrukcí podle návrhu interiérové architektky Aleny Mrovcové. Ta se podílela na obnovení historického kouzla i dalších budov v této lokalitě.
Na tomto odkazu naleznete bližší informace o nemovitosti, včetně virtuální prohlídky: https://czech.diamonds/dirmax-vila/ Navštivte v něm přízemí s vnitřním bazénem a tureckými parními lázněmi. Projděte prvním patrem dekorovaným originálními dlaždicemi Villeroy & Boch z 19. století, rozlehlým vstupním prostorem a kuchyní propojenou s jídelnou. Prozkoumejte druhé patro, kde se nachází tři pečlivě navržené ložnice. Završte prohlídku ve třetím patře, kde si až dvě skupiny hostů mohou užít svůj pobyt díky kompletně oddělenému hygienickému zázemí. Připravujeme pro vás dále kompletní videoprohlídku této nemovitosti.

PENB energetické třídy G. Více informací vám rád poskytne makléř RK. Třída energetické náročnosti budovy: G - Mimořádně nehospodárná (podle aktuální vyhlášky).

Celkem: 59 800 000 Kč
ID inzerátu: 7433572
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 0612
Stát: Česká republika
Kraj: Karlovarský
Lokalita: Dobrovského, Mariánské Lázně, Úšovice, okres Cheb
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: nad 10 mil.
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Užitná plocha: 447 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 4
Umístění objektu: Samostatný

Kontakt na prodejce nemovitostí