nezadáno
ne

Pronájem bytu 3+1, 104 m2

Milevská, Praha, Krč, Praha 4

57 000 Kč

měsíčně

Nabízíme Vám na pronájem byt v unikátním projektu - mrakodrapu V TOWER, Prague, představující zcela novou úroveň luxusního bydlení. Perfektně dispozičně řešený byt 3+1 s výhledy do parku Kavčí hory. Výměra činí 104,3 m2 + terasa 37,7 m2. Situovaný v 5. nadzemním podlaží novostavby, zkolaudované v roce 2018.

Byt se skládá ze dvou samostatných oddělených ložnic, prostorného obývacího pokoje, kuchyně, 2 koupelen (sprcha, bidet, wc) terasy obklopující celý byt, šatny, technické komory a vstupní haly. Každá ložnice má svou koupelnu, hlavní ložnice také šatnu. K bytu náleží 2 podzemní garážové stání a sklepní kóje (5,3 m2). Byt rovněž nabízí dostatek úložných prostor a je kompletně vybaven vestavěnými skříněmi, kuchyňskou linkou se spotřebiči, pračkou a sušičkou. Dřevěné podlahy v obývacím pokoji s kuchyní a na chodbách, v ložnicích koberce, koupelny carrarský mramor. Nemovitost je k dispozici ihned. Byt je možné zařídit nábytkem za vyšší nájemné.

V přízemí domu je umístěna recepce nabízející služby concierge a zajišťující Vaše maximální bezpečí i pohodlí. Ve třetím nadzemním podlaží se nachází klubové patro nabízející privátní bazén, vířivku, saunu, parní saunu, fitness a další prostory určené pro relaxaci, obchodní schůzky i Vaše děti. V domě navíc naleznete privátní kino, golfový trenažer, rychlonabíjecí stanice pro elektromobily, místnost na mytí kol i domácích mazlíčků.

V TOWER, Prague je domov se službami pro ty nejnáročnější klienty.

Měsíční poplatky činí 9.910,- Kč + elektřina.

The apartment consists of 2 bedrooms, a spacious living room, fully equipped kitchen, 2 bathrooms (shower, bidet, toilet), terrace (37,7 m2), chamber, cloakroom and entrance hall. The apartment has 2 spacious underground garages and a storage room (5,3 sqm). Each bedroom has its own bathroom, master bedroom also a cloakroom. The apartment also offers plenty of storage space and is equipped with built-in wardrobes, dressing room, kitchen with appliances, washing machine and dryer. Wooden floors in the living room with kitchen and corridors, carpeted bedrooms, marble bathrooms. Available immediately. Its possible to add a furniture in case of higher monthly rent.

Concierge desk, ensuring your maximum safety and comfort. On the 3rd floor is a "club" offering a private pool, whirlpool, sauna, steam sauna, fitness and other spaces for relaxation, business meetings and your children. In addition, you will find a private cinema, a golf simulator, a fast-charging station for electromobiles, a bicycle and pet room.

TOWER, Prague is home for the most demanding clients.


Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N81463.

Celkem: 57 000 Kč
ID inzerátu: 7432900
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N81463
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Milevská, Praha, Krč, Praha 4
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: 3+1
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 104 m2
Užitná plocha: 138 m2
Typ budovy: skelet
Počet nadzemních podlaží: 30
Podlaží: 5. podlaží
Terasa: ano
Sklep: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí