nezadáno
ne

Areál autoservisu s bydlením,OV, cihla, Františkovy Lázně, Americká ul.

Františkovy Lázně, Horní Lomany, okres Cheb

11 900 000 Kč

celkem

Areál zánovně vybudovaného autoservisu je výhodně situovaný na okraji lázeňského města Františkovy Lázně přímo u hlavního silničního tahu Cheb - Aš. Areál tvoří samostatně stojící budova autoservisu s velkým bytem v 2. NP, dále jsou zde umístěny skladové budovy, lakovna a provoz autobazaru s kanceláří. Součástí prodeje jsou i další související pozemky využívané jako zahrada a zemědělský provoz - chov koz. Pozemek celkem 8.570 m2.
Provozní budova je dispozičně řešena jako dílenský provoz sestávající ze stavebně a technologicky oddělených dílen se sociálním zázemím, kanceláří a přijímací místností v 1.NP a samostatný velký byt 4+1 ve 2.NP.
Přístup do areálu je z veřejné komunikace. Vytápění bytu podlahovým topením. Provoz autoservisu a autobazaru je napojený na veřejný rozvod elektřiny. Zásobování vodou je z vlastní vrtané studně, odkanalizování do vlastní žumpy na vyvážení. Celý areál je nyní v provozu plně využitelný. Dilny jsou strojově, materiálově i technickým zařízením kompletně a perfektně vybavené, stavebně i technicky ve výborném stavu.
Areál je možné využívat pro dílenský či výrobní provoz - ideálně autoservis vč. bydlení.
Město Františkovy Lázně jsou významné západočeské lázně. V blízkém dosahu jsou frekventované silniční hraniční přechody do sousední SRN.Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N74255.

Celkem: 11 900 000 Kč
ID inzerátu: 7419093
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N74255
Stát: Česká republika
Kraj: Karlovarský
Lokalita: Františkovy Lázně, Horní Lomany, okres Cheb
Kategorie: Komerční objekty
Energetický štítek: C
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 8570 m2
Užitná plocha: 530 m2
Zastavěná plocha: 616 m2
Plocha pozemku: 8570 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ domu: Přízemní
Balkon: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí