nezadáno
ne

Nemovitosti v areálu Průmyslová č.p. 163, v Třebíči: Pozemek St. 2748 s administrativní Budovou č. 1

Třebíč, Jejkov, okres Třebíč

6 500 000 Kč

celkem

Budova č. 1 je jednopodlažní administrativní budova s podkrovím (zastavěná plocha 2 x 343 m2, výška 3,4 m a 3,05 m) na pozemku p. č. St. 2748. V budově jsou pouze kancelářské prostory - 6 kanceláří, zasedací místnost, kuchyňka, toalety a chodba). V podkroví se nachází dalších 7 kanceláří a zasedací místnost. Vytápění je centrální kotlem na zemní plyn. Elektroinstalace je světelná i motorová, rozvod studené i teplé vody, vnitřní kanalizace do veřejného sběrného řadu s napojením na veřejnou kanalizaci.
Dispoziční řešení: 1. NP: před vstupem je zádveřní prosklený prostor, za vstupem průběžná chodba podél celé budovy, ze které jsou přístupné všechny prostory, a která rozděluje toto podlaží na uliční část s okny do ulice a dvorní část s okny do dvora. Ve dvorní části za vstupem jsou toalety (M, Ž), dále velký společný kancelářský prostor, menší kancelář a na konci samostatná zasedací místnost. V uliční části před vstupem je vrátnice, za vstupem kancelář (výroba, projekce), kancelář (realizace zakázek), schodišťový prostor s kuchyňkou a další 3 samostatné kanceláře.
Podkroví: výstup ze schodiště do kratší chodby, v uliční části je zasedací místnost a dvě samostatné kanceláře, na dvorní straně jsou tři kanceláře, severním směrem od chodby již není kancelářský prostor dělený chodbou, ale je na celou šířku budovy, za tímto prostorem u severního štítu budovy jsou dvě samostatné kanceláře. Původní budova byla postavena, dle dostupných informací v roce 1952, jako administrativní budova pro řízení areálu. V roce 1996 byla provedena celková rekonstrukce budovy a bylo zřízeno podkroví. Rekonstruovány byly všechny prvky krátkodobé životnosti (vnitřní rozvody, úpravy povrchů, okna, dveře, podlahy, vnitřní vybavení a zařizovací předměty) a navíc byla provedena sanace krovu, zateplení a výměna střešní krytiny.
Prodej se uskuteční dne 25.04.2019 na Prodej-aukci.cz.

Celkem: 6 500 000 Kč
ID inzerátu: 7401947
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 29579
Stát: Česká republika
Kraj: Vysočina
Lokalita: Třebíč, Jejkov, okres Třebíč
Kategorie: Komerční objekty
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 686 m2
Obytná plocha: 686 m2
Užitná plocha: 686 m2
Zastavěná plocha: 343 m2
Plocha pozemku: 345 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Voda: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí