nezadáno
ne

Prodej výrobních prostorů, 1639 m2

Třebíč, Jejkov, okres Třebíč

5 900 000 Kč

celkem

Budova č. 6 je postavená na pozemku p. č. St. 5987, bez č.p. / č.e. a je využívána pro kovovýrobu. Obsahuje jak provozní, tak i kancelářské a skladovací prostory s jeřábovými drahami. Budova se nachází na severní hranici areálu, východně od hlavní administrativní budovy a navazuje na ni budova plynové kotelny. Kolem haly a kotelny se nachází zpevněné plochy, které slouží k manipulaci a nakládání.
Dispoziční řešení stavby: 1. NP provozní haly: na západním štítu je na celou šířku budovy štítový modul, kde se nachází dílna, elektro rozvodna a plynová kotelna. Na východním štítovém modulu je v tomto podlaží provozní kancelář, sociální zázemí (WC, umývárna), výdejna nářadí a kancelářský prostor.
2. NP je provedeno ve východním štítovém modulu a nachází se v něm sociální zázemí (šatny, sprchy, WC, umývárna), skladovací a úklidová místnost.
Elektroinstalace je světelná i motorová, rozvod studené i teplé vody, vnitřní kanalizace do veřejného sběrného řadu s napojením na veřejnou kanalizaci, vytápění je ústřední kotlem na zemní plyn. Kotelna je umístěna v samostatné budově na západním štítu haly. Zajišťuje rovněž ohřev TUV pro provoz i administrativu. Hala byla vybudována v roce 1991 a její údržba je standardní, bez zásadních rekonstrukcí.
Prodej se uskuteční dne 25.04.2019 na Prodej-aukci.cz.

Celkem: 5 900 000 Kč
ID inzerátu: 7401944
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 29582
Stát: Česká republika
Kraj: Vysočina
Lokalita: Třebíč, Jejkov, okres Třebíč
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Výrobní
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 1639 m2
Užitná plocha: 1639 m2
Zastavěná plocha: 1126 m2
Plocha pozemku: 1126 m2
Typ budovy: smíšený
Voda: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí