nezadáno
ne

Prodej skladu, 7534 m2

Lesná, okres Znojmo

2 779 500 Kč

celkem

V insolvenčním řízení Vám nabízíme k prodeji nemovitosti popsané v obou znaleckých posudcích. Další rozhodné skutečnosti budou poskytnuty zájemcům na vyžádání telefonicky. Nemovitosti se nacházejí v části areálu bývalého Státního statku Lesná, n.p., na severním okraji obce Lesná. Dříve byly objekty využívány jako ředitelství, učiliště, sklady, kuchyně, dílny. Prohlídka nemovitostí je možná po domluvě.
Budovy v celém bývalém areálu jsou jednopodlažní (zděné i montované). Propojeny jsou asfaltovou komunikací (nebo žulové kostky), která je v místech dlouhodobého nevyužívání zarostlá náletovou vegetací. Většina budov v areálu je od r. 1990 neudržovaná. Jednotlivé objekty v bývalém areálu je možné využít pro potřeby dílen, lehké výroby, skladování (případně jako administrativní zázemí) – nejvhodnější budoucí využití. Lze předpokládat existenci ekologických zátěží.
Autobusová zastávka (Lesná, statek) je přímo u areálu. Přibližně 1 km od areálu je vzdálena obec Šumná, kde se nachází pošta a vlaková stanice, Znojmo je vzdálené přibližně 17 km.

Celkem: 2 779 500 Kč
ID inzerátu: 7401423
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Lesná, okres Znojmo
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Sklady
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: před rekonstrukcí
Plocha: 7534 m2
Užitná plocha: 1300 m2
Zastavěná plocha: 1300 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Samostatný

Kontakt na prodejce nemovitostí