nezadáno
ne

Prodej vily, 370 m2

Lipová, Hať, okres Opava

3 290 000 Kč

celkem

Prodej atraktivního rodinného domu o dispozici 5+kk na pozemku o výměře 370 m2 v oblíbené lokalitě obce Hať na Ostravsku.Dvoupodlažní dům s přibližnou užitnou plochou 160 m2 prošel kompletní rekonstrukcí se zachováním tepelně izolačních vlastností klasického zdiva a s použitím nejmodernějších technologií a zařizovacích i estetických prvků. Podlahy, dveře, okna i obklady jsou vkusné, moderní a funkční. V zádveří (5,14 m2) je dostatek prostoru pro přezouvání a svlékání i většího počtu lidí, je zde také praktická nika pro umístění úložného prostoru. V navazující schodišťové chodbě (13 m2) se nachází toaleta s umyvadlem a dva protilehlé vstupy – do obývacího pokoje (31 m2) s výhledem do ulice i do zahrady a s komínem pro krb, a na druhé straně do jídelny s kuchyňským koutem (30 m2). V této části domu je umístěna i technická místnost (1 m2) s plynovým kotlem k ohřevu ústředního topení a teplé vody.
Ve druhém podlaží se nacházejí tři ložnice a prostorná koupelna (11,3 m2) zařízená rohovou vanou, nadstandardním umyvadlem, toaletou a přípojkou na automatickou pračku. Hlavní ložnice o výměře 19 m2 má okna orientovaná na západ a na sever, druhá ložnice (14,4 m2) je také rohová s výhledem na východ a na sever. Třetí pokoj má výměru 12,5 m2 a okna na jih do zahrady. Schodišťová chodba ve druhém podlaží disponuje prostorem pro vestavěné skříně a výklopným stropním schodištěm sloužícím ke vstupu pod pultovou střechu.
Rodinný dům má výborné tepelně izolační vlastnosti, moderní plastová okna s dvojskly a zateplenou fasádu. Energetická náročnost budovy je třídy C.
Zahrada je rovinatá, vchod brankou a vjezd bránou jsou zpevněny. Pozemek je ohraničen dřevěným plotem s podezdívkou.
Hať leží v severovýchodní části okresu Opava v mírném údolí potoka Bečva. Žije zde 2556 obyvatel a obec disponuje veškerou občanskou vybaveností. Je vzdálená 7 km od obce s rozšířenou působností Hlučín, 15 km od Bohumína a 17 km od krajského města Ostrava.

Celkem: 3 290 000 Kč
ID inzerátu: 7401407
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Lipová, Hať, okres Opava
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Energetický štítek: C
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Plocha: 370 m2
Užitná plocha: 160 m2
Zastavěná plocha: 115 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Lokální plynové
Umístění objektu: Samostatný
Rok rekonstrukce: 2018

Kontakt na prodejce nemovitostí