nezadáno
ne

Prodej bytu 1+kk, 31 m2

Libušská, Praha, Krč, Praha 4

2 990 000 Kč

celkem , včetně provize a právního servisu, volitelně je m

Byt pro mladého jednotlivce nebo bezdětný pár s balkonem a velkým sklepem.

Bývalá továrna, která se v roce 2008 přeměnila velmi povedeným projektem na bytový komplex nabízí stylové atmosférické bydlení. Aktuálně je možno využít nabídky bytu 1+kk o podlahové ploše 27 m v prvním patře s balkonem 4 m orientovaným do dvora a sklepem 4 m. Byt je laděný do kombinace dřeva a bílé barvy a působí svěžím a moderním dojmem.

Byt byl zhotoven v nadstandardu, včetně kuchyňské linky s vestavěnými spotřebiči, obkladů, zárubní a dveří i plovoucí podlahy. Prosklené dveře na balkon jsou orientována na jih a proto je byt skutečně slunný a zalitý sluncem po většinu dne. Posezení na balkoně a pohled přes protější budovu působí při hezkém počasí jižanským přímořským dojmem. V koupelně najdete sprchový kout, toaletu i pračku. V chodbě se nachází prostorná šatní skříň, která bez problémů pojme většinu věcí.

Na sezónní věci je v domě k dispozici komora v přízemí o velkorysé ploše 4 m. K bytu patří je možno volitelně přikoupit jedno parkovací garážové stání v roletovém zakladači v suterénu budovy. Celý areál je zabezpečený čipovou branou a dvůr je tedy určen pouze pro obyvatele domu.

Dvě stě metrů přes park je Albert, jednu stanici autobusem Lidl, případně tržnice SAPA. Nejbližší obchodní centrum je Novodvorská Plaza, v okolí je dostatek menších obchodů, kaváren i restaurací. Relax poskytne blízká Modřanská rokle, případně údolí Kunratického potoka. Jedná se o bydlení uprostřed vilové čtvrti bez starostí spojených s péčí o rodinný dům. Za výbornou příležitost lze považovat plánování výstavby metra trasy D, kdy stanice metra Libuš bude umístěna na nedaleké Novodvorské ulici.

Nákup bytu je možné bez komplikací realizovat hypotékou, s jejímž vyřízením Vám rádi pomůžeme.

Celkem: 2 990 000 Kč
ID inzerátu: 7401361
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 14086
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Libušská, Praha, Krč, Praha 4
Kategorie: Byty k prodeji
Podkategorie: 1+kk
Energetický štítek: C
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: po rekonstrukci
Plocha: 31 m2
Obytná plocha: 31 m2
Užitná plocha: 31 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 3
Podlaží: 2. podlaží
Zařízení: zařízeno
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Sklep: ano
Balkon: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí