nezadáno
ne

Pronájem výrobních prostorů, 2193 m2

Lipová-lázně, okres Jeseník

98 685 Kč

měsíčně (Cena přepočtena z 45 Kč za m2 za měsíc ) , +DPH

Pronájem ojedinělého objektu určeného pro komerční využití ve městě Lipová-lázně na Jesenicku.Součástí objektu je hala vhodná k montáži, opravám, či parkování nákladních automobilů, nebo zemědělské techniky, nebo k výrobě (206 m2, výška 6 m). Dále sklad montážních či náhradních dílů, nebo jiných skladových zásob, který je vybaven novým regálovým systémem (75 m2, výška 6 m). Na něj navazuje další hala vhodná pro výrobu, nebo montáž (133,5 m2), která je v přibližné polovině nadstavena mezipatrem (70 m2) se středovým schodištěm. Součástí komplexu je moderní show room (70 m2, výška 3,35 m) postavený k prezentaci výrobků, jenž je doplněn recepcí a kanceláří pro vedení firmy. Všechny prostory jsou vybaveny sociálním zařízením a zázemím s kuchyňkami.
Další kancelář se zázemím se nachází na druhém konci objektu a je nad ní umístěn podkrovní byt (62 m2) o dispozici 2+kk s veškerým komfortem, jenž lze od moderního bydlení očekávat.
K halám přiléhá parkoviště vhodné i pro nákladní automobily, autobusy, či zemědělskou techniku, a samozřejmě osobní automobily zaměstnanců firmy, jenž je kompletně oplocené a opatřené bránou.
Objekt je vhodný k podnikání nejrůznějšího druhu – opravárenská, nebo výrobní firma, automobilová doprava s garážovým i venkovním stáním, prodejna automobilů, či autobazar, atd. Vzhledem nezávislosti budov lze pronajmout i dvěma subjektům.

Celkem: 98 685 Kč
Poznámka k ceně: +dph
ID inzerátu: 7400984
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Lipová-lázně, okres Jeseník
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Výrobní
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 2193 m2
Užitná plocha: 772 m2
Zastavěná plocha: 718 m2
Typ budovy: montovaný
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Lokální plynové
Umístění objektu: Samostatný
Telefon: ano
Internet: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí