nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 392 m2

Slunná, Luhačovice, okres Zlín

17 999 999 Kč

celkem

Dopřejte si luxus a obklopte se jedinečností.

Nabízíme vám ke koupi velkorysé sídlo obklopené terasovitou zahradou, které bylo navrženo tak, aby zajišťovalo naprostý klid a maximální komfort majiteli. Vila o dispozici 5+kk nabízí dostatek privátních prostor, ale také atraktivní část pro přátelská setkání, či chvíle odpočinku a životní pohody.

Vila je velice vzdušná a prosvětlená. Hornímu patru dominuje dech beroucí terasa s výhledem do širokého okolí, přinášející pozitivní energii v podobě nekonečného výhledu do krajiny. Nachází se zde prostorná kuchyně s jídelním koutem, umožňující vstup na již zmíněnou terasu a na zahradu. Dále je zde ložnice včetně koupelny, samostatná toaleta a slunný obývací pokoj.

Suterén domu nabízí garážové stání s technickým zázemím a schodištěm vedoucím do přízemního patra domu, kde jsou tři neprůchozí pokoje, každý se samostatnou koupelnou.

Tento dokonale harmonický dům Vás nadchne svou velice příjemnou atmosférou a jedinečným začleněním do struktury pozemku na kterém se nachází.

Technické parametry nemovitosti:
Interiér domu 214 m2, přilehlé terasy 135 m2, celková zastavěná plocha 200 m2, pozemek 863 m2.

Pokud Vás tato nabídka oslovila, tak mne neváhejte kontaktovat, domluvíme se na termínu osobní prohlídky. Tu atmosféru si prostě musíte vyzkoušet na vlastní kůži. Zajištění nejvýhodnějšího financování je pro nás samozřejmostí. ID: 56050.

Celkem: 17 999 999 Kč
ID inzerátu: 7400584
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Zlínský
Lokalita: Slunná, Luhačovice, okres Zlín
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: nad 10 mil.
Energetický štítek: C
Stav nemovitosti: novostavba
Užitná plocha: 392 m2
Typ budovy: skelet
Počet nadzemních podlaží: 3
Typ vytápění: Lokální plynové
Umístění objektu: Samostatný
Terasa: ano
Voda: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí