nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 1700 m2

Selská pole, Hluboká nad Vltavou, okres České Budějovice

3 500 000 Kč

celkem , zahrnuje kompletní právní servis a poplatky

Exkluzivní nabídka parcely k výstavbě RD. Lokalita Selská pole v Hluboké nad Vltavou. Sítě jsou těsně u hranice pozemku. Parc č. 394/11 a dále podíl na společné cestě kolem celého pozemku.Parcela s nejkrásnějším výhledem, v nově vznikající vilové čtvrti, oplocena starým drátěným plotem, místy zničeným. Osázena je asi stovkou ovocných stromů, z kterých je každoročně velká úroda. Také keři, například lísky, řešetláku i révy. Plechová maringotka, jako provizorní přístřešek, bude ponechána zdarma. Celá oblast Selských polí na pahorku na okraji města, které je skutečnou Perlou Jižních Čech, je ve výstavbě. Nabídnutá parcela je zřejmě jednou z posledních volných pozemků na stráni, mimo zátopovou oblast Munického rybníka. Pozemek je tak velký a stráň je dobře polohově rozparcelovaná, že je možné ho geometrickým plánem rozdělit a část odprodat, popřípadě postavit zde dům další.

Informace o podmínkách využívání území dle územ. plánu Hluboká nad Vltavou vydaného v květnu 2015 zastupitelstvem obce, je k dipozici u majitele i na stavebním úřadě. Jedná se o konkrétní parc. č. 394/11 v k.ú. Hluboká nad Vltavou. Je součástí plochy SO1. Tedy území se způsobem využití jako plochy smíšené obytné. Což znamená bydlení v rodinných domech včetně základní občanské vybavenosti. Podle regulace vyhláškou stanovené, je zastavěnost pozemku budovami max. 25% z plochy pozemku. 
Zastavěnost celková max. 35 %.
Velikost stavebních parcel min. 700 m2. Výška budovy max. 2 NP + podkroví. Výška budovy do hřebene max. 9,5 m. Výška římsy v metrem u 1 NP + podkroví max. 4,5 m. Typ střechy sedlová, polovalbová, valbová. Sklon střechy 33° - 40° . Garážování či odstavování vozidel nutno zajistit na vlastním pozemku buďto jako součást stavby hlavní nebo stavby doplňkové ke stavbě hlavní.
Nepřípustné jsou veškeré činnosti zařízení a děje zatěžující obyvatelnost území na míru přípustnou. Nepřípustné je v tomto území provozovat monofunkční výrobní provozy, provozovny výrobních služeb nadmístního významu, chovatelská a pěstitelská zařízení, autobazary, odstavná stání pro těžké nákladní automobily, autobusy a jejich přívěsy.

Celkem: 3 500 000 Kč
ID inzerátu: 7400024
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Selská pole, Hluboká nad Vltavou, okres České Budějovice
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 1700 m2
Plocha pozemku: 1710 m2

Kontakt na prodejce nemovitostí