nezadáno
ne

Prodej kanceláře, 49 m2

2 500 000 Kč

celkem

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji lukrativně umístěné, nově zrekonstruované nebytové prostory - obchod případně dvě kanceláře (49 m2) v přízemí cihlové budovy, se samostatným vstupem a výlohou do ulice, součástí je skladovací prostor v suterénu budovy, v historickém centru města Brna, na ulici Milady Horákové.
Dispozice obchodu - prostorná vstupní obchodní část cca 18 m2 s vysokým stropem (4 m) a velkou prosklenou výlohou, sociální zázemí (koupelna se sprchovým koutem a WC), kuchyňka, úklidová místnost, chodba, schodiště do vestavěného patra, kde může být kancelář (případně sklad) - cca 10 m2.
Celý interiér je laděn dle architektonického návrhu, s využitím trámových stropních prvků, dřevěným schodištěm a plně prosvětleným obchodním prostorem. Vzniklo tak reprezentativní zázemí pro sídlo obchodní firmy, vzorkovnu nebo poskytování služeb.
Obchod má instalovaný kamerový systém, rozvody internetu i dostatek úložných prostor. Rovněž má vlastní měřidla energií (měsíční náklady na energie činí cca 2.500,- Kč). Na podlaze je dlažba a plovoucí podlaha.
K obchodním prostorám přináleží skladovací prostor se vstupem ze dvora, který je rovněž nově zrekonstruován, s novými omítkami, toaletou a umyvadlem, regály, je uzamykatelný, vstup má nové kovové dveře.
Budova je umístěna v klidném příjemném prostředí a přitom v bezprostřední blízkosti historické části města. Pro vykládku zboží je možné zastavit před vchodem.
Prostor může být k dispozici ihned. Doporučujeme prohlídku, bližší informace Vám ráda poskytne naše makléřka.

Celkem: 2 500 000 Kč
ID inzerátu: 7399238
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 000232
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita:
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Kanceláře
Energetický štítek: G
Užitná plocha: 49 m2

Kontakt na prodejce nemovitostí