nezadáno
ne

Prodej restaurace, 86 m2

Bulhary, okres Břeclav

2 790 000 Kč

celkem , Exkluzivně. Bez provize. Financování zajistíme.

Exkluzivně Vám nabízíme nebytový prostor v soukromém vlastnictví s přibližnou užitnou plochou 62 m2, který se nachází v malebné obci Bulhary. V současné době je to jediné rychlé občerstvení s vynikající zmrzlinou v celém širokém okolí. Po zrušení živnosti lze nemovitost překolaudovat na rodinný dům.
Celková plocha pozemku je 237 m2 a novostavba z roku 2014 nabízí různé komerční využití. Prostor je dispozičně členěn na výčep s posezením, který je vhodný i na menší oslavy, vybaven výdejním okénkem (31 m2, kapacita až 30 osob), kuchyně (6 m2), sklad (8 m2),  prodejní místo zmrzliny a ledové tříště, vybavené výdejním okénkem (2 m2), WC (muži, ženy) a zázemí pro zaměstnance (WC, výlevka, převlékárna). Před domem je k dispozici terasa (cca 30 míst). Na nemovitosti jsou udělané veškeré rozvody plynu,lze se tedy připojit na plynové vytápění. Dle průkazu energetické náročnosti je dům zařazen do třídy C – úsporná.
Bulhary jsou oblíbeným místem vhodným pro turistiku. Nachází se v krásném prostředí CHKO Pálava, nedaleko turisticky atraktivní obce Lednice. Pro více informací či případnou prohlídku kontaktujte realitního makléře.

Celkem: 2 790 000 Kč
ID inzerátu: 7399198
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Bulhary, okres Břeclav
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Restaurace
Energetický štítek: C
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 86 m2
Zastavěná plocha: 86 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí