nezadáno
ne

Výrobní areál (pozemky, budovy, zařízení), Otradov u Krouny

Otradov, okres Chrudim

9 400 000 Kč

celkem

Výrobní areál (pozemky, budovy, zařízení), Otradov u Krouny Chrudim).Exkluzivně nabízíme k prodeji výrobní areál v obci Otradov u Krouny, region Hlinsko, Pardubický kraj.
Jedná se o prodej pozemků a budov využívaných k výrobě, skladování, správě firmy včetně kanceláří a sociálního zázemí, zpevněného nádvoří a parkovacích ploch. Výrobní budovy jsou částečně vybavené stroji pro truhlářskou výrobu. Seznam strojního parku u makléře.

Celková výměra areálu: 8287 m2
Zastavěná plocha budov: 2925 m2

Firma se zabývala truhlářskou výrobou, sortiment se skládal zejména z drobných kuchyňských pomůcek. Ve firmě bylo zaměstnáno 30 až 50 lidí, výroba byla ukončena na konci loňského roku. Vše je tedy funkční a je možné okamžitě obnovit provoz, strojní vybavení lze samozřejmě využít pro jiný sortiment.
K budovám je příjezd po obecní zpevněné komunikaci a to i pro LKW. Součástí areálu je zpevněné nádvoří s možností parkování, vykládání a nakládání zboží paletovými nebo vysokozdvižnými vozíky. Výrobní prostory jsou rozděleny do 3 větších dílen, kde se dělilo řezivo a dále probíhalo jeho zpracování. Dílny jsou částečně vybavené truhlářskými stroji.
V ostatních prostorách jsou menší zámečnické dílny a brusírna nástrojů a několik skladů. V nových budovách se nachází temperované sklady a expedice. Sklady mají el.posuvná vrata. Nájezdy do skladů po pevných plochách. Areál firmy má dostatek prostor (i krytých) ke skladování např. řeziva a jiných materiálů. Je zde menší suška na dřevo (velikost unimo-bunky).
Součástí prodeje je i dvoupodlažní administrativní budova. V 1.NP byly umístěny šatny, kuchyňka s jídelnou a zázemím. Ve 2.NP se nachází kancelářské prostory, zasedačka, sklad a koupelna s WC, zázemí pro zaměstnance, jídelna s kuchyňským koutem.
Celý areál je vytápěný dvěma Zaplňovacími kotly na dřevo, ocelový ATMOS DC 150 S, výkon 75 kW. Je zde zásobník na vodu o objemu cca. 800 l. V budovách rozvedeno ÚT. Vedle kotelny je místnost (sklad pelet) s peletovací technologií a zásobníkem (silem na piliny).
Další z původních budov (cihlová) sestává ze dvou hlavních a dvou vedlejších menších místností. Zde byla umístěna původní výroba drobných dřevěných předmětů. Plochu 1/3 této budovy zabírá sklad bez temperace.
Firma je kompletně vybavena pro provoz včetně vrátnice s docházkovým systémem. Firmě náleží i vlastní zdroj vody. Součástí areálu je stavební pozemek o výměře cca.900 m2. K nemovitostem nabízí firma i Projektovou dokumentaci s platným stavebním povolením na výstavbu rostoucí haly (první etapa cca. 600 m2).
V místě obchod COOP. Obědy pro zaměstnance je možno zajistit v nedaleké obci Krouna (3km) v Základní škole i s rozvozem). Otradov se nachází 13 km od Hlinska, 23 km od Poličky. Do Chrudimi 30 km.
Prohlídky pouze pro vážné zájemce. Prohlídka proběhne s odborným představením firmy. Seznam strojního vybavení u makléře. Koupě strojního vybavení a vše další dle dohody. Volné od 1.5.2019. Pro více informací volejte makléře. Zajímavá nabídka!

Celkem: 9 400 000 Kč
ID inzerátu: 7397387
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Otradov, okres Chrudim
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Ostatní
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 8287 m2
Užitná plocha: 2925 m2
Zastavěná plocha: 2925 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Telefon: ano
Internet: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí