nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 456 m2

Hluboká nad Vltavou, okres České Budějovice

3 500 000 Kč

celkem

Nabízíme k prodeji rodinný dům s nebytovými prostory nacházející se v obci Bavorovice u Českých Budějovic. Součástí prodeje je rodinný dům s dílnou a zahradou o celkové rozloze 1263 m2.
Jedná se o samostatný, zděný dům, který v minulosti byl využíván k výrobě mrazené pizzy. Dispoziční řešení domu: v přízemi domu se nachází chodba, místnost se šatnou, sprchovým koutem, samostatnou toaletou a dále na chodbu navazující 2 prostorné místnosti. Na pozemku se nachází menší budova, která je využívána jako dílna a sklad. Cely objekt je oplocen, nabízí dostatek prostor pro parkování, je napojen na obecní kanalizaci a vodovod, vytápěni elektrické (přímotopy).

Nemovitost je v dobrém stavu, pro bydlení je však nutná přestavba. Dům je vhodný ke kombinaci bydlení a podnikání, případně k celkové rekonstrukci na bydlení či pouze k podnikání.

Pokud byste potřebovali více informací, neváhejte se na mne obrátit. Velmi ráda Vám zodpovím Vaše dotazy a případně domluvím osobní prohlídku nemovitosti.Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N81190.

Celkem: 3 500 000 Kč
ID inzerátu: 7396544
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N81190
Stát: Česká republika
Kraj: Jihočeský
Lokalita: Hluboká nad Vltavou, okres České Budějovice
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 456 m2
Užitná plocha: 456 m2
Zastavěná plocha: 456 m2
Plocha pozemku: 807 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Přízemní
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí