nezadáno
ne

Prodej vily, 581 m2

Táborská, Černovice, okres Pelhřimov

3 900 000 Kč

celkem , v ceně není zahrnuta daň z nabytí nemovitostí

Dům pro vícegenerační bydlení nebo pronájem bytů.Exkluzivně nabízíme k prodeji městský dům – vilu s garáží a zahradou v Černovicích, městečku na pomezí Vysočiny a Jihočeského kraje. Dům je situován v centru Černovic, na Táborské ulici.
Stavba domu je samostatně stojící, podsklepená, o třech nadzemních podlažích s nevyužitým podkrovím. V 1.NP je situován byt dispozice 3+1 s atypicky velkým obývacím pokojem. Byt je v původním stavu, v současné domě není užíván k bydlení. Ve 2.NP se nachází byt dispozice 3+1 s balkonem. Tento byt je po rekonstrukci, osazena plastová okna, v koupelně rohová vana, nové keramické obklady, Byt je dobře udržovaný, okamžitě k bydlení. Ve 3.NP je situován obdobný byt dispozice 3+1 s balkonem. V bytě osazena plastová okna, jinak je byt běžně opotřebený, před modernizací.
Vytápění domu ÚT, kotel na pevná paliva (společný pro všechny byty) je situován v suterénu domu. Elektro 220V(v garáži 380V), napojeno na městský vodovod a kanalizaci. Na pozemek doveden plyn. PENB ve fázi zpracování, proto uvádíme třídu G.
Na dům navazuje přístavba garáže s montážní jámou. Dále prostory dřívějšího hospodářství, nyní využívané pro skladování. Za domem oplocená zahrada 317 m2 se staršími ovocnými stromy.
Dům je možné využít pro vícegenerační bydlení. Vhodný i jako investiční záměr, nájemní dům s byty k pronájmu.
Pro více informací a prohlídku volejte makléře. Doporučujeme!

Celkem: 3 900 000 Kč
ID inzerátu: 7396368
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Vysočina
Lokalita: Táborská, Černovice, okres Pelhřimov
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 581 m2
Užitná plocha: 350 m2
Zastavěná plocha: 170 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 4
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Umístění objektu: Samostatný
Počet bytů: 3

Kontakt na prodejce nemovitostí