nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 128 m2

V lipkách, Praha, Praha 5

13 900 000 Kč

celkem

Nabízíme vám ke koupi energeticky nízko-nákladovou novostavbu na lukrativním místě v Praze - Slivenci, o dispozici 4+1, užitná plocha 128 m2 , včetně 2 teras, které se nachází v každém patře.

Energetická třída A, která je na vyhotoveném energetickém štítku budovy (možno k nahlédnutí) je nejvyšší možná hodnota stanovená u budov, což vyjadřuje nízkou energetickou náročnost a velké úspory v nákladech na energie tohoto domu.

Pozemek o velikosti 335 m2 se nachází v Praze 5 - Slivenci, kde probíhá výstavba 1. ze tří domů, ke kterým bude samostatný uzavíratelný vjezd z ulice V Lipkách. Dům je kombinací materiálu ze dřeva, cihel, skla a je velmi moderně řešen. Vytápění domu je tepelným čerpadlem vzduch - voda, náklady na vytápění a ohřev vody se pohybují okolo cca 2 000,-Kč / měsíc.

Hrubá stavba bude dokončena na jaře 2019, dům k nastěhování bude v průběhu roku 2019. Velkou výhodou je možnost návrhu vlastního materiálu vnitřního vybavení. V současné době je návrh vnitřního vybavení domu ( podlahy, sanita....) ve vysokém nadstandardu. Podlaha dřevěná, třívrstvá, bělený dub.

Vstup do domu je ze strany příjezdové cesty ulice a všechna okna z pokojů směřují na opačnou stranu. Dispozičně je dům řešen tak, že v přízemní části jsou 3 samostatné neprůchozí pokoje (2 dětské pokoje, případně pracovna a pokoj + hobby pokoj), sklep, prádelna a technická místnost. Z hobby pokoje vede francouzské okno na zastřenou terasu s krbem. V 1. patře je obývací část, kuchyně, koupelna a úložné prostory. Z obývací části se vstoupí na terasu, která vede po obvodu domu až ke kuchyni, také s francouzským oknem. Garážové stání je v úrovni mezi oběma patry vedle domu.

Část Prahy 5 - Slivenec se nachází velmi blízko centra městské části Praha 5. Dojezd autem 15 minut na Anděl, MHD autobus směr Zličín, Anděl, Barrandov. Zastávka je 150 metrů od domu.
Ve Slivenci naleznete mateřskou školku, základní školu, poštu, lékaře, obchody. Budoucí majitel má možnost si bydlení přizpůsobit svému vkusu.

Zajištění nejvýhodnějšího financování je pro nás samozřejmostí. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce. ID: 56028.

Celkem: 13 900 000 Kč
ID inzerátu: 7395964
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: V lipkách, Praha, Praha 5
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: nad 10 mil.
Energetický štítek: A
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Užitná plocha: 128 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Jiné
Umístění objektu: Samostatný
Voda: ano
Zahrada: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí