nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 1479 m2

Králův Dvůr, okres Beroun

3 960 762 Kč

celkem

Nabízíme vám ke koupi slunný, rovinatý pozemek, v obci Králův Dvůr, část Zahořany, ulice Buková.

Chcete mít absolutní soukromí, klid, ticho a přesto bydlet kousek od všech dostupných civilizačních požitků? Tento pozemek Vám nabízí všechny tyto atributy v jednom.

Pozemek je orientovaný na jižní stranu, což zajišťuje slunce po celý den a leží v oblasti bez záplav. Vzhledem k tomu, že je to poslední pozemek ve slepé ulici, nabízí absolutní soukromí a to také proto, že je olemován lesem a vodní plochou, patřící k pozemku, a ze strany od sousedů pruhem přístupové "cesty" o délce cca 25 m.

Vlastní pozemek pro výstavbu je kosodelníkového tvaru a vybízí k možnosti výstavby v takové části, aby zachoval co největší místo pro soukromí majitele.
Na pozemku jsou přivedeny veškeré sítě (elektřina - vyšší příkon na zahradní elektrické nářadí, plyn, voda, kanalizace, včetně datových) a výhodou je také vrtaná studna, 30 m hloubka, s průtokem 40 l / min.
Na pozemku jsou doložitelné veškeré průzkumy podloží, včetně radonu. V této části je cca 20 parcel, z čehož je již téměř 80% zastavěných.

Obec obstarává úklid komunikace, pečuje o údržbu sousedního lesa.
V obci je škola, školka, nákupní centrum Králův dvůr vzdáleno 3 km.
Beroun je vzdálen 10 minut, na dálnici Praha - Plzeň, sjezd Králův Dvůr 4 km, Praha 20 minut, Plzeň 45 minut.

Doporučujeme osobní prohlídku. Zajištění nejvýhodnějšího financování je pro nás samozřejmostí. Majitel si vyhrazuje právo prodat nemovitost nejvýhodnější nabídce.
ID: 56012.

Celkem: 3 960 762 Kč
ID inzerátu: 7395267
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Králův Dvůr, okres Beroun
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Plocha: 1479 m2

Kontakt na prodejce nemovitostí