nezadáno
ne

Pronájem bytu 4+kk, 189 m2

Milevská, Praha, Krč, Praha 4

145 000 Kč

měsíčně

Nabízíme Vám na pronájem byt v unikátním projektu - mrakodrapu V TOWER, Prague, představující zcela novou úroveň luxusního bydlení. Jedná se o nejvyšší rezidenční budovu v Praze a tento byt je umístěn ve 25. nadzemním podlaží (z celkových 30 pater). Perfektně dispozičně řešený byt 4kk s panoramatickými výhledy na Prahu ze všech místností, zejména na Pražský hrad, Vyšehrad, Vltavu a park Kavčí hory. Výměra bytu činí 189 m2 + 2 terasy podél celého obvodu bytu s celkovou plochou 21,4 m2 (9,1 + 12,3 m2).

Byt se skládá ze tří samostatných oddělených ložnic, prostorného obývacího pokoje s kuchyňským koutem, 2 koupelen (vana a sprcha, wc) a další samostatné toalety, 2 teras, komfortních šaten, technické komory a vstupní haly. Hlavní ložnice má svou koupelnu a dvě šatny. Druhé dvě ložnice mají společnou koupelnu a každá svou šatnu. Interiér bytu realizován studiem ADR (MgA. Aleš Lapka a Ing. arch. Anna Vildová). Byt rovněž nabízí dostatek úložných prostor a je kompletně vybaven novým designovým nábytkem, vestavěnými skříněmi, kuchyňskou linkou se spotřebiči, pračkou a sušičkou (spotřebiče zn. Miele a Siemens). Dřevěné podlahy v obývacím pokoji s kuchyní a na chodbách, v ložnicích koberce, koupelny z carrarského mramoru. K bytu náleží 2 podzemní garážová stání a sklepní kóje (9,8 m2). Nemovitost je k dispozici ihned.

V přízemí domu je umístěna recepce nabízející služby concierge a zajišťující Vaše maximální bezpečí i pohodlí. Ve třetím nadzemním podlaží se nachází klubové patro nabízející privátní bazén, vířivku, saunu, parní saunu, fitness a další prostory určené pro relaxaci, obchodní schůzky i Vaše děti. V domě navíc naleznete privátní kino, golfový trenažer, rychlonabíjecí stanice pro elektromobily, místnost na mytí kol i domácích mazlíčků.

V TOWER, Prague je domov se službami pro ty nejnáročnější klienty.

Měsíční poplatky činí 17.957,- Kč + elektřina 1.500,- Kč.

The apartment consists of three bedrooms, a spacious living room with a kitchenette, 2 bathrooms (bath, shower, toilet) and another separate toilet, 2 terraces (with a total area of 21,4 m2), 1 technical chamber, 6 cloakrooms and entrance hall. Master bedroom has its own bathroom and two cloakrooms. The apartment also offers plenty of storage space and is equipped with built-in wardrobes, dressing rooms, kitchen with appliances (Miele, Siemens), washing machine and dryer, 2 underground garages and a cellar (9,8 sqm). The interior of the flat was designed and realized by ADR studio (MgA. Aleš Lapka and Ing. arch. Anna Vildová). Wooden floors in the living room and corridors, carpeted bedrooms, marble bathrooms.

Concierge desk, private pool, whirlpool, sauna, steam sauna, fitness and other spaces for relaxation, business meetings and your children. In addition, you will find a private cinema, a golf simulator, a fast-charging station for electromobiles, a bicycle and pet room.

Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N81137.

Celkem: 145 000 Kč
ID inzerátu: 7394665
Typ nabídky: pronájem
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N81137
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Milevská, Praha, Krč, Praha 4
Kategorie: Byty k pronájmu
Podkategorie: 4+kk
Energetický štítek: B
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: novostavba
Plocha: 189 m2
Užitná plocha: 210 m2
Typ budovy: skelet
Počet nadzemních podlaží: 30
Podlaží: 20. podlaží
Terasa: ano
Sklep: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí