nezadáno
ne

Prodej pozemku pro stavbu domu, 1721 m2

Trnová, okres Praha-západ

6 500 000 Kč

celkem , Včetně provize RK a právního servisu.

Dovolujeme si Vám nabídnojut ke koupi stavební pozemky parc. č. o. 139/208 a 139/219 o celkové výměře 1721 m2, nacházející se v obci Trnová, k.ú. Trnová u Jíloviště, okres Praha-Západ. Jedná se o rovinaé pozemky s dobrou dopravní dostupností a vybudovanýmji inženýrskými sítěmi: přívody elektřiny, vody, kanalizace. Pozemek je rohový a oproti jiným okolním pozemkům není omezen sousedními domy . Pozemky působí vzdušněji a prostorněji, májí více prostoru pro parkování. Součástí kupní smlouvy je platné stavební povolení na výstavbu rodinného domu, včetně projektová dokumentace.
Trnová je lukrativní a moderní obec poblíž Prahy, která vyniká klidným prostředím. V okolí pozemku jsou především nové rodinné domy s majetnějšími vlastníky. Je zde kavárna, restaurace, kostel sv. Ducha a Trnovský zámek. Milovníci koní určitě přivítají blízkost jezdeckého areálu. Nejbližším hypermarketem je Lidl ve vzdálenosti pouze 9 minut jízdy. Pro pěší procházky lze využit přilehlé lesy anebo okolí Vltavy. Díky napojení na rychlostní silnici č. 4 (Praha – České Budějovice) dorazíte na Náměstí Míru během pouhých 25 min. 

k pozemku je projekt rodinného domu vč. přípojek vodovodní, kanalizační, elektro, tepelného čerpadla (vzduch/voda), odtok dešt'ových vod, zpevněných ploch, oplocení a objektu altánu. 

Celkem: 6 500 000 Kč
ID inzerátu: 7392848
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: TK134678
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Trnová, okres Praha-západ
Kategorie: Pozemky, zahrady a historické stavby
Podkategorie: Pro bydlení
Energetický štítek: G
Plocha: 1721 m2
Obytná plocha: 1721 m2
Užitná plocha: 1721 m2
Plocha pozemku: 1721 m2
Zařízení: nezařízeno
Sklep: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí