nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 75 m2

Norberčany, Trhavice, okres Olomouc

1 370 000 Kč

celkem

Nabízíme k prodeji rekreační chalupu vhodnou i k trvalému bydlení v obci Norberčany. Dům se nachází v části Trhavice na okraji obce s dobrým přístupem z veřejné komunikace. Jedná se o starší podsklepený objekt , který je velmi dobře udržovaný a ihned vhodný k bydlení. Situačně je řešený jako 2+1 s verandou . V suterénu je sklep, který slouží ke skladování. V přízemí domu je technická místnost, veranda, chodba , koupelna s WC, spižírna, zařízená kuchyň a obývací pokoj s ložnicí. Podkroví, po menších úpravách , je možné využít jako další obytnou místnost. Dům je v dobrém technickém stavu , opravená fasáda, nová střecha pokrytá pálenou glazovanou taškou, plastová okna. Dům je napojen na obecní vodu, na pozemku studna a pramen z blízkého lesa. Ohřev teplé vody zajištěn elektrickým bojlerem,lokální vytápění dřevem. Kanalizace svedena do jímky .
Kolem domu krásná udržovaná zahrada, vysázena mladými ovocnými stromy a z části okrasnými keři, před domem zatravněná terasa vhodná k posezení. Celý pozemek oplocen, vjezd branou, parkování u domu.
Vybavení domu k dispozici novému majiteli, včetně zásoby dřeva na topení.
V okolí krásný les, klid , krásná příroda.
Doporučujeme klientům hledajícím klid v přírodě a soukromí . Financování nemovitostí zajišťujeme vlastním partnerem bez poplatku. Do konce dubna 2019 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 2,69 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

Celkem: 1 370 000 Kč
ID inzerátu: 7391131
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 110968
Stát: Česká republika
Kraj: Olomoucký
Lokalita: Norberčany, Trhavice, okres Olomouc
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 75 m2
Obytná plocha: 130 m2
Užitná plocha: 75 m2
Zastavěná plocha: 127 m2
Plocha pozemku: 852 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Typ domu: Přízemní
Voda: ano
Kanalizace: ano
Elektřina: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí