nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 111 m2

Nad Pískovnou, Štěchovice, okres Praha-západ

5 150 000 Kč

celkem , + provize a služby RK

Hledáte rodinný dům na krásném, klidném místě, nedaleko Prahy?
Nabízíme k prodeji vlastnoručně poctivě postavený slunný dům (užitná plocha 166,8 m², z toho obytná až 110 m²) se zahradou na pozemku 1322 m² (829 m² + jižní svažitá stráň 493 m²). To vše najdete ve Štěchovicích, na klidném místě a zároveň ve středu obce s pěkným zvýšeným výhledem, v těsné blízkosti Vltavy.

Dispozici domu tvoří:
V přízemí kuchyně, obývací pokoje, ložnice, koupelna, WC, spíž a veranda / hala.
V prvním patře je prostor pro tři místnosti s balkonem a podlouhlou halou.
Půdní prostor lze využít dle potřeb.

K dispozici je kanalizace, pitná voda i užitková voda.
Měsíční náklady 2500 Kč (elektřina, voda, občasné přitápění přímotopem) + vytápění na tuhá paliva cca 20.000 Kč ročně. PENB se zpracovává, uvádíme tedy dočasně G.

Dům s výhledem na jih je obklopen bohatou ovocnou zahradou s okrasnými prvky a zeleninovou zahrádkou. Rozlehlý pozemek je dobře oplocený ( kvalitní betonové podezdívky) a ideální i pro psa.

Vedle tichého domku stojí kůlna 24 m² s možností využití půdního prostoru a dále přilehlou prádelnou 10 m² (částečně podsklepena - ideálně na skladování ovoce, zeleniny nebo jako sklípek na lihoviny). Ke stodole vede asi 10 metrů dlouhá cesta k využití větší parkovací plochy. U stodoly je také prázdná, nezasypaná a dobře uzavřená odpadní jímka, kterou je možné jednoduše upravit dle vlastních potřeb například na vodní nádrž.

Výhledově je doporučena vnitřní rekonstrukce dle představ nového majitele. Celkově lze vhodnou rekonstrukcí zajistit další obytný prostor.

Předností je vzrostlá zahrada: Stromy ovocné zahrnují jabloně, meruňky, třešeň, hrušeň, ořech, líska. Mezi okrasnými stromy najdeme vzrostlé túje, kuželovitý jehličnan, jalovec, jinan. Bez roste ve stráni, velmi pěkně rozrostlá keřová růže.

V okolí je škola/školka, pošta, místní obchůdky a restaurace. Místo je velice tiché, klidné s velkým množstvím zeleně a příležitosti strávit čas v přírodě. Ideálně pro houbaře (les ve vzdálenosti 200 m) a rybáře (pstruhová lokalita v povodí řeky Vltavy a Kocáby). V blízkosti je oblast bývalých Svatojánských proudů s pěknými romantickými výhledy i pěší nebo cyklistické stezky. Praha ve vzdálenosti autem cca 20 minut podél Vltavy až na Pražský okruh. Opačným směrem ve stejné vzdálenosti na Slapy. Autobus v docházkové vzdálenosti pár minut, na Smíchovské nádraží jezdí v krátkých intervalech.

Velmi doporučuji rychlé jednání - jedná se o mimořádně zajímavou investici v klidné přírodě! Financování lze vyřešit hypotékou za stále nejvýhodnějších podmínek na trhu.

Celkem: 5 150 000 Kč
ID inzerátu: 7390165
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: HZ134624
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Nad Pískovnou, Štěchovice, okres Praha-západ
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 111 m2
Obytná plocha: 111 m2
Užitná plocha: 111 m2
Zastavěná plocha: 89 m2
Plocha pozemku: 1322 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: nezařízeno
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Jednopatrový
Sklep: ano
Voda: ano
Kanalizace: ano
Balkon: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí