nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 249 m2

Lipov, okres Hodonín

2 200 000 Kč

celkem

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji stylovou hospůdku v malebné obci Lipov, která je umístěna v centru obce. Hospůdka je v rybářském stylu. Celková plocha pozemku je 561 m2.

Hlavní místnost s výčepem disponuje kapacitou pro cca 50 osob. Součástí hlavní hostinské místnosti je přípravna drobného občerstvení. Do hlavní místnosti je možné vejít přímo z ulice nebo přes zahrádku. Je zde také vchod na dámské a pánské toalety. Dále do kuchyně s kanceláří, kde je součástí koupelna se sprchovým koutem, sklad zboží, úklidová místnost a vchod do podkroví, kde je jeden pokoj. Je zde digitálně řízeno odsávání. Před hospůdkou je venkovní zahrádka se sety k sezení a slunečníky pro dalších cca 30 lidí. Nemovitost dále disponuje 2 garážemi, kde v jedné je udělán kuřácký kout a v druhé je uskladněno venkovní posezení ze zahrádky. Hospůdka je i částečně podsklepená.

V dvorní části hostince je umístěno venkovní zahradní posezení s grilem, venkovním výčepem, toaletami a pískovištěm pro děti, které nabízí kapacitu do cca 50 osob.

Hospůdka se prodává s veškerým vybavením, takže je možné okamžitě pokračovat v činnosti. Jedná se o výčepní zařízení, lednice, barové zařízení včetně skla, EET, televize, krbová kamna, fotbálek, stoly a židle.

Hospůdku je možno pár příčkami přebudovat na krásný rodinný dům. V obci je veškerá občanská vybavenost.

Nemovitost je napojena na obecní vodovod a kanalizaci. Vytápění je řešeno plynovým kotlem, který je momentálně odpojen, protože majitel topí krbovými kamny. V případě zájmu o prohlídku nás neváhejte kontaktovat. . Financování nemovitostí zajišťujeme vlastním partnerem bez poplatku. Do konce února 2019 nabízíme prostřednictvím našeho partnera úrokové sazby od 2,59 % p.a. Více informací Vám sdělí náš specialista na prohlídce.

Celkem: 2 200 000 Kč
ID inzerátu: 7387341
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 113217
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Lipov, okres Hodonín
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 249 m2
Obytná plocha: 200 m2
Užitná plocha: 249 m2
Zastavěná plocha: 255 m2
Plocha pozemku: 561 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 1
Zařízení: zařízeno
Typ vytápění: Lokální tuhá paliva
Typ domu: Vícepatrový
Voda: ano
Kanalizace: ano
Telefon: ano
Internet: ano
Garáž: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí