nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 60 m2

Senomaty, Hostokryje, okres Rakovník

1 680 000 Kč

celkem

Dumrealit.cz Vám zprostředkuje prodej RD 3+1 v Hostokryjích u Rakovníka. K domu náleží parcela o výměře 997m2. Dům je přízemní,podlahová plocha je přibližně 60 m2.
Dům je naprosto v původním stavu,veškeré úpravy a rekonstrukce čekají na nového majitele,může si vše upravit dle své představy.
Je zde vstupní chodba,koupelna se sprchovým koutem,kuchyň a tři menší ložnice,toaleta a spíž. Bydlení by šlo výborně rozšířit buď půdní vestavbou a nebo v těsné blízkosti domu stojí hospodářská budova,která lze zbourat a přistavit bydlení. V domě je užívána voda z vlastní studny je zde možnost napojení na veřejný vodovod,odpady jsou svedeny do kanalizace. Topení je v domě ústřední,teplo zajišťuje automatický kotel,který je rok starý. Na pozemku se dále nachází dvě garáže,kůlna a hospodářská budova,která byla dříve určená k bydlení jsou zde 4 místnosti,ale stav není příliš dobrý. Dvůr je pěkně uzavřený naleznete zde naprostý klid a soukromí. Hostokryje jsou malá a klidná obec,veškerou vybavenost naleznete v Senomatech. Výdoda dojezd do Rakovníka cca 10 min,Praha cca 40 min. Tato nemovitost je kompletně velice zajímavá,koupi mohu pouze doporučit. S případným financováním Vám rádi pomůžeme. Ev. číslo: 623147.

Celkem: 1 680 000 Kč
ID inzerátu: 7387209
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 623147
Stát: Česká republika
Kraj: Středočeský
Lokalita: Senomaty, Hostokryje, okres Rakovník
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 60 m2
Užitná plocha: 60 m2
Zastavěná plocha: 150 m2
Plocha pozemku: 997 m2
Typ budovy: kamenný
Umístění objektu: Samostatný
Počet bytů: 1
Sklep: ano
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí