nezadáno
ne

Prodej skladu, 88391 m2

Tuněchody, okres Chrudim

35 000 000 Kč

celkem , doporučená cena

Jedná se o provozní areál, v minulosti sloužící pro cihlářský průmysl, situovaný mezi obcemi Tuněchody a Úhřetice. Jedná se o soubor staveb na rozsáhlém pozemkovém celku s výměrou cca 88 tis. m2. Hlavními objekty v areálu jsou dvoulodní průmyslová hala bývalé „pece“ se zastavěnou plochou cca 7500 m2, druhá hala o velikosti cca 2.100 m2 se využívala jako sklad vytěženého materiálu. Provoz původní cihelny byl ukončen, v roce 1997 byla vystavěna nová cihelna, ve které v nedávné minulosti probíhalo pouze broušení cihel. Jiná cihlářská výroba zde neprobíhá. Areál je napojený na elektro, vodovod, kanalizaci a plyn. Příjezd k nemovitým věcem je po zpevněné komunikaci, či pomocí železniční vlečky.

Výrobní hala na p.č. st. 275
Přízemní, nepodsklepený, objekt výrobní haly se sušárnou, s přístavbami dvoupatrové expedice, kotelny se nachází na pozemku p.č. st. 275. Objekt je napojen na inženýrské sítě - vodovod, elektřinu, plyn a kanalizaci. Objekt je užíván od roku 1989.
Dispoziční řešení: V objektu se nachází přízemní výrobní a provozní prostory - hala bývalé pece, sušárny, dvoupatrová část expedice – v každém patře kanceláře, šatny a sociální zařízení – muži, ženy.

Hala odležárny na p.č. st 276
Přízemní, nepodsklepený objekt haly odležárny se nachází na pozemku p.č. st. 276. Objekt je užíván 44let.
Dispoziční řešení: V prvním nadzemním podlaží se nachází bývalá odležárna jílů a pomocné provozy.

Údržbářská dílna na p.č. st. 164
Nepodsklepený objekt dílny, dříve kotelna se nachází na pozemku p.č. st. 164. Je napojen na el. energii. Objekt je užíván 45 let.
Dispoziční řešení: V prvním nadzemním podlaží se nachází bývalá kotelna, dnes dílny a sklady.

Dle platného územního plánu se areál nachází v plochách určených pro výrobu a skladování (VT - těžký průmysl). Areál leží přímo při vyznačené hranici záplavového území řeky Chrudimky v modelu pro 20 letou povodeň.

Obec Tuněchody je situována 6 km severovýchodně od Chrudimi na pozemní komunikaci 34038 spojující město Chrudim s obcí Úhřetice a zhruba 10 km jihovýchodně od města Pardubice.

Celkem: 35 000 000 Kč
ID inzerátu: 7387157
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: N01695
Stát: Česká republika
Kraj: Pardubický
Lokalita: Tuněchody, okres Chrudim
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Sklady
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Plocha: 88391 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 1
Typ domu: Přízemní
Kanalizace: ano
Elektřina: ano
Plyn: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí