nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 123 m2

940 000 Kč

celkem

Nabízíme k prodeji nemovitost obci Kunkovice. Jedná se o řadový (zrcadlově navazující sousední RD) jednopodlažní rodinný dům.

Do domu se vchází venkovním schodištěm přes zděnou verandu, ze které je dále vchod do hlavní chodby domu, ze které jsou přístupny a po pravé straně umístěny skladová místnost, samostatné WC, koupelna, dveřmi uzavřené schodiště s jedním schodišťovým ramenem vedoucím do prostoru půdy a druhá část vede k zadním dveřím vedoucím do prostoru za domem a ke dveřím na schodiště vedoucí do I.P.P. V čele chodby proti vstupním dveřím je umístěna místnost pro kuchyň (kuchyňská linka chybí), z této místnosti je vstup do pokoje č.3, jenž je dalšími dveřmi propojen s prostředním pokojem č.2, prvním pokojem od vchodu do domu je pokoj č.1, jenž je největším obytným pokojem v domě a sloužil jako obývací pokoj.

V suterénu nemovitosti se nachází čtyři sklepní prostory.

Podkroví tvoří velký otevřený půdní prostor na vysokém pozednicovém zdivu, svojí velikostí a dispozicí vybízející k možnosti vybudovat obytné místnosti, ve štítu domu je třídílné okno. Střešní konstrukce je provedena z ocelových příhradových vazníků, střešní krytina je plechová bez jakékoliv izolace.

Vytápění je v domě centrální, zdrojem je kotel na tuhá paliva, radiátory jsou článkové, plechové, ohřev TUV je el. boilerem umístěným ve sklepě vedle kotle ústředního vytápění.

Pozemek o celkové výměře 1932 m2 je ze 40% rovinatý a zbývající část je do svahu.

Kanalizace je svedena do jímky k vyvážení (v obci kanalizační síť chybí), k domu je přivedena plynová přípojka do samostatné zděné zastřešené skříně před domem. Stáří objektu je 55 roků.

Celkem: 940 000 Kč
ID inzerátu: 7386420
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát:
Kraj:
Lokalita:
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: do 3 mil.
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: dobrý
Užitná plocha: 123 m2
Typ budovy: cihlový
Počet nadzemních podlaží: 2
Umístění objektu: Rohový

Kontakt na prodejce nemovitostí