nezadáno
ne

Prodej vily, 4071 m2

Zbrašín, Hořany, okres Louny

16 200 000 Kč

celkem , včetně provize a právního servisu poskytnutého advokátní kanceláří

Prodej rozlehlé usedlosti po citlivé rekonstrukci,
18 místností a kompletní zázemí cca 620m2 plus další velké prostory,
Hořany u Zbrašína.
Mimořádnou nabídku prodeje luxusní venkovské usedlosti ocení všichni, kdo hledají nejen klidnou lokalitu s výbornou dostupností díky dálnici D7, ale také dokonalé rodinné bydlení s dostatkem soukromí či výjimečnou investici.
Historická stavba je nyní členěna na dvě základní části. Od vjezdu levá obytná část prošla nákladnou kompletní rekonstrukcí v roce 2004, protější velmi udržované a zachovalé stavby v podobě otevřených prostor a připravené bytové jednotky nabízí zajímavou možnost vybudování dalších prostor k velkorysému rodinnému bydlení či vytvoření více bytových jednotek, případně k různorodým investičním záměrům. Kombinací obojího vytvoříme rodinné zázemí s investičním charakterem či sídlem firmy.
Obytná stavba je současnými vlastníky rekonstruovaná tak, aby nabídla příjemné bydlení pro početnou rodinu s dostatkem soukromí pro všechny její členy.
Přes zastřešenou terasu vejdeme hlavním vchodem do vstupní haly. V jejím čele nalezneme místnost sloužící jako šatna a schodiště vedoucí do prvního patra. Nalevo z haly pokračujeme do dvou průchozích obývacích prostor (cca 34 a 26m2), vpravo pak do kuchyně (cca 21m2), z níž se chodbou dostaneme do koupelny a komory a dále ven na rozlehlý pozemek za domem.
Chodba tvaru L v prvním podlaží domu nás zavede do části s koupelnou, obývacím pokojem (cca 28m2) a 2 ložnicemi (cca 21 a 15m2), druhá část chodby pokračuje do dvou průchozích místností (cca 25 a 38m2), jež jsou zakončeny halou s balkonem a schodištěm. Z haly pokračujeme do dalších 3 místností (cca 19, 11 a 12m2) a koupelny, schodištěm sejdeme do přízemí, jež je nyní využito jako obytný prostor s barovým pultem (cca 50m2), za ním se nachází další místnost (cca 9m2).
Samostatnou bytovou jednotku s ložnicí (cca 11m2), obývacím pokojem (cca 24m2), kuchyní (cca 15m2) a koupelnou nalezneme přístupnou ze zahrady. Stejně tak velkolepou místnost s kuchyní (cca 87m2, strop 5,2m2) a vlastním zázemím v podobě toalety a dvou místností (po cca 10m2), jež je nyní využívána pro společné setkávání s přáteli.
Rekonstrukcí jednotlivých prostor současnými vlastníky byla vytvořena koncepce soukromého bydlení pro majitele, množství úložných prostor v podobě sklípků, stodoly, apod., i oddělených bytových jednotek pro návštěvy či případný pronájem.
V domě oceníme historické prvky v podobě například klenbových stropů, jež dodávají neopakovatelnost celému bydlení.
Velký pozemek za domem (cca 1571m2) se vzrostlými stromy nabízí možnost hospodářského využití i dotvoření osobní atmosféry dosázením květin, bylinek či stromů.
Komfort a soukromí vnitřní zahrady (cca 1000m2 bez zastavěné plochy) obklopené usedlostí nabízí dostatek prostoru pro relaxaci a odpočinek na zastřešených terasách či u bazénu.
Celková výměra všech pozemku je 4.071m2 včetně zastavěné plochy (zastavěná plocha obytných rekonstruovaných prostor a stodoly cca 620m2, zastavěná plocha protějších hospodářských budov a stavby s cimbuřím uzavírající pozemek cca 345m2). Obytné rekonstruované prostory a připravený apartmán se samostatným vchodem z ulice disponují obytnou plochou cca 620m2, plocha ostatních prostor k možné rekonstrukci jako např. půdy a patra hospodářských stavení cca 900m2.
Dům má přípojky k obecnímu vodovodu, kanalizaci, elektřině a plynu. Vytápění a ohřev vody je zajištěno 3 samostatnými plynovými kotli, k dotvoření příjemné atmosféry lze využít 5 krbů. Energetická třída G (bude upřesněno po zpracování). Nemovitost se nabízí bez vybavení.
Ať už hledáte nemovitost za účelem trvalého bydlení, investice nebo jako pracovního zázemí, výjimečný dům Vám díky své neopakovatelné atmosféře nabídne ideální kombinaci luxusu, komfortu, lokality a prostoru.

Celkem: 16 200 000 Kč
ID inzerátu: 7386267
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Ústecký
Lokalita: Zbrašín, Hořany, okres Louny
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 4071 m2
Užitná plocha: 620 m2
Zastavěná plocha: 965 m2
Typ budovy: smíšený
Počet nadzemních podlaží: 3
Typ vytápění: Lokální plynové
Umístění objektu: Samostatný
Internet: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí