nezadáno
ne

Prodej obchodních prostorů, 90 m2

Pitterova, Praha, Žižkov, Praha 3

11 900 000 Kč

celkem , Včetně provize RK a právního servisu.

Nabízíme k prodeje komerční prostor o velikosti 90 m2, součásti kterého jsou sklep a jedno parkovací stání v podzemní garáži. Je umístěn v přízemí, u hlavního vstupu do rezidence Central Park Praha a zároveň poblíž recepce. Tento komerční prostor byl vždy využíván jako kavárna. Kavárna je kompletně vybavená kvalitním designovým nábytkem a je zařízená profesionálními elektronickými spotřebiči včetně unikátního kávovaru hodnotou přes 240.000 Kč - vše již v ceně. V blízké době se plánuje modernizace kuchyni, což z kavárny udělá plnohodnotnou restauraci s možnosti vařit komplexní jídla. Celou tuto modernizaci my zařídíme sami a na vlastní náklady.

Kavárna je nyní pronajatá na dobu 15 let a generuje čistý zisk 55.000 Kč/měsíčně, což znamená výnosnost 5,5% ročně. Nájemce samostatně platí poplatky za služby 9.000 Kč/měsíčně, nájemné za zahrádku s posezením spolu s nájemným za reklamní plochu na fasádě budovy 1.000 Kč/měsíčně a také zálohy na elektřinu. Nájemce lze nadále ponechat nebo nájemní smlouvu zrušit (výpovědní lhůta činí 6 měsíců) a komerční prostor využit k vlastnímu podnikaní. Dle pravidel rezidence tento komerční prostor musí byt využíván pouze jako kavárna/restaurace do května roku 2020, ale po uplynutí teto doby může sloužit i pro jiné podnikaní.

Kavárna má velice výhodné umístěni. Nachází se ve velké rezidence s 550 nadstandardními luxusními byty, což znamená majetnější klientelu. A zároveň je obklopená dalšími bytovými domy. Podle územního rozhodnutí v okolí (na místě vedle bývalého Nákladového nádraží Žižkov) bude vybudovaná nová velká rezidenční čtvrť pro dalších 3-4 tisíc lidi - tímto značně vzroste i počet klientů. Velice nízká konkurence v okolí - žádné další velké kavárny nebo restaurace.

Cena je 11.900.000 Kč včetně provize a včetně právního servisu. Tento komerční prostor lze koupit dvěma způsoby:

1) kupuje se pouze nemovitost. V takovém případě zájemce bude muset zaplatit kupní cenu + DPH + daň z nabyti nemovitosti 4%;
2) kupuje se společnost, která vlastní tuto nemovitost. V takovém případě zájemce zaplatí pouze kupní cenu, bez daně. Společnost bude nová, garantovaně bez dluhů a ke dni prodeje bude vlastnit pouze tento komerční prostor.

Celkem: 11 900 000 Kč
ID inzerátu: 7385710
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: UH134513
Stát: Česká republika
Kraj: Praha
Lokalita: Pitterova, Praha, Žižkov, Praha 3
Kategorie: Komerční objekty
Podkategorie: Obchodní
Energetický štítek: C
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 90 m2
Obytná plocha: 90 m2
Užitná plocha: 90 m2
Typ budovy: jiný
Počet nadzemních podlaží: 1
Podlaží: 1. podlaží
Zařízení: nezařízeno
Typ vytápění: Ústřední plynové
Typ domu: Přízemní
Sklep: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí