nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 115 m2

Moravské Bránice, okres Brno-venkov

3 999 000 Kč

celkem

Hledáte perfektní místo pro Váš nový domov v dojezdové vzdálenosti 30 min od Brna a zároveň v srdci přírody?
Tento komfort Vám nabídne 1/2 nízkoenergetického domu s možností obytného podkroví 4+kk (115 m) se zahradou v Moravských Bránicích. Nabízíme řešení právě pro Vás. Jedná se o příklad možného řešení domu, který si kompletně můžete přizpůsobit vlastním představám i potřebám a získáte komplexní servis jak v oblasti poradenství, přípravy, tak realizace vašeho nového bydlení na klíč.
Pozemek o celkové výměře 437 m nabízí náležitý klid i soukromí v přilehlé zahradě s ovocnými stromy na pohodlné posezení i dětské vydovádění.
Obcí prochází železniční trať č. 244 ze Střelic, která se větví na tratě do Moravského Krumlova (17 km) a Ivančic (7 km) a využít lze i autobusovou dopravu vzdálenou do 5 min chůze.
V okolí jsou krásné lesy, které lze využít na cykloturistiku a díky vinařské oblasti je možno navštívit i několik vinných sklípků. Konají se tu jak společenské, tak kulturní akce od plesů až po výstavy zvířat a pro děti jsou k dispozici různá sportovní vyžití na dětském či fotbalovém hřišti, v sokolovně i knihovně. Obec disponuje základní občanskou vybaveností (MŠ, ZŠ pro I. stupeň, obchod, hospoda) a další vybavenost se nachází v přilehlých obcích: pošta v Dolních Kounicích (3 km).
Fincentrum Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.

Celkem: 3 999 000 Kč
ID inzerátu: 7385690
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 13815
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Moravské Bránice, okres Brno-venkov
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Plocha: 115 m2
Obytná plocha: 115 m2
Užitná plocha: 115 m2
Zastavěná plocha: 80 m2
Plocha pozemku: 437 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: dřevostavba
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: nezařízeno
Umístění objektu: Rohový
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí