nezadáno
ne

Prodej vily, 665 m2

Vendryně, okres Frýdek-Místek

3 190 000 Kč

celkem

Prodej novostavby 4+KK ve Vendryni.Dřevostavba je ve stadiu počátku výstavby, a bude dokončená na jaře 2020. Dispozičně bude řešena takto :
v přízemí- chodba,technická místnost,WC s umyvadlem ,velký obývací pokoj s krbovými kamny,spojený kuchyňským koutem i jídelnou,a venkovní terasou ze zámkové dlažby,
v prvním podlaží- tři pokoje,koupelna s WC.Na pozemku budou dvě parkovací stání pro dva auta ze zámkové dlažby .Topení - podlahové,roštové,el.vytápění + kamna,studna+vodovod,kanalizace.Zde je obrovská výhoda výběru vnitřního interiéru novostavby, dotvořit si svůj styl,výběrem podlah,dlažeb,kachliček,sanity apod. Cena je včetně pozemku,DPH,inženýrských sítí,dokončené kolaudace domu.Nenechte si ujít možnost bydlet na takto lukrativním místě.
Uvedením energetické třídy G plníme zákonnou povinnost dle zákona o hospodaření energií, průkaz k předmětné nemovitosti je v současnosti zpracováván.
Více informaci u makléře.Po osobní schůzce možnost nahlédnout do projektové dokumentace. Rádi Vám pomůžeme s vyřízením výhodného financování.Foto je použito z již postavených domů.Objekt je možnost i koupit v rozestavěném stavu,cena je pak určena podle prostavěnosti stavby.

Celkem: 3 190 000 Kč
ID inzerátu: 7385294
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Stát: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský
Lokalita: Vendryně, okres Frýdek-Místek
Kategorie: Rodinné domy
Podkategorie: Vily
Energetický štítek: G
Stav nemovitosti: velmi dobrý
Plocha: 665 m2
Užitná plocha: 116 m2
Zastavěná plocha: 58 m2
Typ budovy: montovaný
Počet nadzemních podlaží: 2
Typ vytápění: Lokální elektrické
Umístění objektu: Samostatný
Internet: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí