nezadáno
ne

Prodej rodinného domu, 130 m2

Moravské Bránice, okres Brno-venkov

5 199 000 Kč

celkem

Hledáte perfektní místo pro Váš nový domov v dojezdové vzdálenosti 30 min od Brna a zároveň v srdci přírody? Nabízíme řešení vašeho vysněného bydlení.

Tento komfort Vám nabídne nízkoenergetický samostatně stojící rodinný dům s možností obytného podkroví až 5+kk (130 m) se zahradou v Moravských Bránicích. Dům si kompletně můžete přizpůsobit vlastním představám i potřebám. Získáte od nás komplexní servis jak v oblasti poradenství, přípravy, tak realizace vašeho nového bydlení na klíč.
Pozemek o celkové výměře 1.337 m nabízí náležitý klid i soukromí v přilehlé zahradě s ovocnými stromy na pohodlné posezení i dětské vydovádění.

Obcí prochází železniční trať č. 244 ze Střelic, která se větví na tratě do Moravského Krumlova (17 km) a Ivančic (7 km) a využít lze i autobusovou dopravu vzdálenou do 5 min chůze.
V okolí jsou krásné lesy, které lze využít na cykloturistiku a díky vinařské oblasti je možno navštívit i několik vinných sklípků. Konají se tu jak společenské, tak kulturní akce od plesů až po výstavy zvířat a pro děti jsou k dispozici různá sportovní vyžití na dětském či fotbalovém hřišti, v sokolovně i knihovně. Obec disponuje základní občanskou vybaveností (MŠ, ZŠ pro I. stupeň, obchod, hospoda) a další vybavenost se nachází v přilehlých obcích: pošta v Dolních Kounicích (3 km).

Fincentrum Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.

Celkem: 5 199 000 Kč
ID inzerátu: 7384933
Typ nabídky: prodej
Stav nabídky: Aktivní
Číslo zakázky: 13814
Stát: Česká republika
Kraj: Jihomoravský
Lokalita: Moravské Bránice, okres Brno-venkov
Kategorie: Rodinné domy
Energetický štítek: G
Vlastnictví: osobní
Plocha: 130 m2
Obytná plocha: 130 m2
Užitná plocha: 130 m2
Zastavěná plocha: 80 m2
Plocha pozemku: 1377 m2
Druh kontraktu: nevýhradní
Typ budovy: dřevostavba
Počet nadzemních podlaží: 2
Zařízení: nezařízeno
Umístění objektu: Samostatný
Typ domu: Vícepatrový
Dostupnost pozemku:
Garáž: ano

Kontakt na prodejce nemovitostí